Nowości

:: Lie to Me i Playboy

 28.2.2008 | alex
Z góry dziękuję Elizabeth za informacje do tego newsa.

W kwietniu na ekrany naszych kin wejdzie film z Colinem Untraceable. Film opowiada o seryjnym mordercy znakomicie znającym nowinki techniczne, który publikuje w sieci zapisy swoich zbrodni. Ściga go agentka (Lane) z Wydziału Przestępstw Internetowych FBI wraz ze swoim partnerem, w którego wciela się Hanks.
Colin w sierpniu rozpocznie zdjęcia do filmu I Know What Boys Like. Zagra on mężczyznę zakochanego w króliczku Playboya.
Ciekawe się zapowiada...

Zdjęcie do tego newsa ,to plakat filmu Lie to Me. Nick Wechsler (Kyle z Roswell), gra tam mężczyznę o imieniu Luke. Główny wątek będzie opierał się na relacjach uczuciowych pomiędzy bohaterami. Coś w stylu romansu :)
Dokładnych informacji nie mam, więc nie chcę też wprowadzić w błąd. W każdym bądź razie Nick gra jedną z głównych ról.
Aby zobaczyć plakat w powiększeniu kliknijcie Plakat 1 lub Plakat 2.


Zapraszam do komentowania.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

If you're reading this, you're all set, parnedr!
~YyKB4OjX2zM

If true then they handled it OK. Sounds like they kept the goods forďťż spy vesers spy cold war defense and doled out what would create new industries and have been walking people into sci-fi comfort for decades. Best parents ever in that context. What would of happened is other nations building advanced weapons and using them on us and like Orson Wells proved, people would of freaked and panicked before the alien concept conditioning. If these guys are talking, planned leak, it must be close.
~VZRvOlNTeEx

przystojniak z niego dobrze że jestem gejem
~

cięzko powiedzieć, jako dziewczynie był całkiem znośny, chociaż jak to w komediach romantycznych od początku wiadomo jakie będzie zakończenie. Ale jako bardzo wybrednemu widzowi, raczej sie zawiodłam, niektóe gagi były robione na siłe, w ogóle nie rozumiałam niektórych scen (były tam chyba tylko po to, żeby film dłużej trwał) i chyba prawdą jest że p. Hiegl jako jedyna ratowała cały film.
Tak więc po podsumowaniu całości, film przecietny, o którym raczej jak kariera Kathie sie rozwinie nikt nie będzie wspominał.
Czips

Czips jak Ci się podobał film 27 sukienek?
ALEX_WHITMAN

Na plakacie nr dwa postacie wyglądają jak by były dziełem grafiki komputerowej. Zwłaszcza ten pierwszy koleś wygląda jakby był z the sims XD
Kwiat_W

a ja nie widziałam żadnmego filmu z Cilinem chyba. Zresztą z serialowych postaci, to tylko Jasona w Klątwie, Katherine w 27 sukienek, pana Fehra w Biker Boyz. no i to chyba tyle:D
a swoja drogą nie sądziłam że z Nicka taki przystojniak:D
Czips

osobiscie to ogladalem tylko kilka filmow z Colinem i to jeszzce jakies nie zaciekawe komedie wiec mysle ze te filmy powinny przyniesc mu jakis rozglos
bastek475

Colin ma sporo ciekawych ról,tylko te filmy rzadko są dostępne w Polsce ... :/ A co do Nicka,to rzeczywiście w końcu coś ruszyło. ;)
Elizabeth

fajnie wkoncu doczekali sie jakis ciekawych rol
bastek475

to nie Colin tylko Nick - Kyle
ALEX_WHITMAN

ale Colin wyrósł
~