Nowości

:: Więcej odcinków Zagubionych

 15.2.2008 | BAKLO
Niespełnione zostaną zapowiedzi i zapewnienia autorów Lost, że odcinki każdego sezonu będą odtąd emitowane bez przerw. Stacja ABC zmieniła swoje wcześniejsze plany, które miały wyeliminować denerwujące wielotygodniowe przerwy między odcinkami, z których wcześniej nie byli zadowoleni fani serialu.

Producenci Zagubionych postanowili zrealizować w tym sezonie jednak więcej odcinków niż zakładano po rozpoczęciu strajku scenarzystów. Zgodnie z planem, a więc bez przerw, wyemitowanych zostanie jedynie 7 pierwszych odcinków. Później nastąpi 6 tygodniowa przerwa, a kolejny epizod pojawi się dopiero pod koniec kwietnia. Wtedy ponownie już bez przerw pokazane zostanie 5 lub 6 dodatkowych odcinków. Cały sezon będzie więc w tym roku liczył 13 lub 14 epizodów, a więc i tak mniej niż początkowo (jeszcze przed strajkiem) planowała stacja ABC.

Producenci serialu tłumaczą swoją decyzję chęcią pokazania jak największej liczby odcinków przed wakacjami. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że jest to decyzja typowo komercyjna. Strajk scenarzystów sprawił, że emisja wielu seriali została w tym sezonie już zakończona, a kolejne odcinki pojawią się dopiero jesienią. ABC chce najprawdopodobniej wykorzystać w tym wypadku przewagę, jaką dało późniejsze rozpoczęcie emisji obecnego sezonu Zagubionych. Stacja ma w tej chwili zrealizowane 8 odcinków Lost, z czego wyemitowała dopiero 3. Z pewnością zdąży więc przygotować kolejne odsłony serialu, które zaprezentuje widzom w momencie, gdy większość stacji zakończy już sezon serialowy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's a moe-rbreakld. Great thinking!
~zqYwAJHS1rC

Free knowldege like this doesn't just help, it promote democracy. Thank you.
~FPLQFsDcjgLozp

W 4 sezonie lost zagubieni zginie asz dwóch bochaterów Jin i jack
~

NIEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! To straszne! Właśnie obejrzałem 4 odcinek 4 serii i końcówka mnie przeraziła!!!! Nieeeeeeeee!!!!!!!!!
Kwiat_W

Porównuję ostatnie odcinki 3 sezonu, gdzie akcji było mnóstwo. A w czwartym sezonie... He he... Wrócili do tempa akcji jak w PB 3 niby cos się dzieje, a nie dzieje się nic.
Jest OK, bo są nowi bohaterowie i zajawki z przyszłości są ciekawe.
Ale serio... Brak akcji.
Jak widzę Kwiat_W, mamy oddzielne zdania w wielu kwestiach :P
ALEX_WHITMAN

Jak jednoczesnie moze nic sie nie dziac i byc OK? Chyba nie powiesz, ze zadowala cie 45 minut szumu radiowego? ;)
Ja ogladam i mi sie podoba. Nie ma zadnego trzesienia ziemi, zadnego rozwiazywania zagadek - ale to i lepiej, bo tego serialu nie da sie wytlumaczyc w zadawalajacy sposob. Z pierwszych 3 odcinkow 3 jest najlepszy, no moze poza ostatnia scena i "good". Wydaje sie "ooo, zaraz go pokaza", a tu sie okazuje... pfffff. Kicha. :)
Kwiat_W

Nic? Tak naprawdę NIC? Bo moi znajomi z USA są zachwyceni...
megg

4 sezon jest nawet OK, jak narazie, mimo że nic się nie dzieje. NIC.
ALEX_WHITMAN