Nowości

:: Roswell: #121 - White Room

 3.2.2008 | alex
Agent Pierce zaczął przesłuchiwać Maxa, ale chłopak nie chciał się poddać, dlatego ten pierwszy zaczął mu grozić, a następnie użył siły.

Wszyscy przyjaciele dowiedzieli się, że Max jest w rękach wroga. Tess starała się dowiedzieć jakie moce ma Michael i Isabel. Jako, że Isabel potrafiła wejść w podświadomość innych osób, uznali, że w ten sposób dowiedzą się od Maksa, gdzie jest przetrzymywany.

Agent Pierce powiedział Maksowi, że wie iż Max jest kosmitą. Zaczął go ponownie przesłuchiwać. Dzięki temu chłopak dowiedział się, że katastrofę w 1947 przeżyło dwóch kosmitów, w tym jeden był przesłuchiwany w tym samym białym pokoju. Agent Pierce za wszelką cenę chciał się dowiedzieć, do czego służą połączone komunikatory.

Isabel weszła w podświadomość Maksa i nawiązała z nim kontakt. Mimo tego, że był naszprycowany, zdążył siostrze ujawnić fałszywą tożsamość agenta Pierce'a.
Tess, Isabel i Michael odnaleźli miejsce, gdzie przetrzymywany był Max, ale zbyt dużo zabezpieczeń nie pozwoliło im dostać się do środka.

Szeryf Valenti dał znać Liz, Alexowi i Marii, że może im pomóc, bo wie, że Pierca ma Maksa. W międzyczasie ludzie Pierca torturowali Maksa. Liz nie wytrzymując presji czasu zwróciła się do Valentiego po pomoc.

Nasedo przybył do dawnej bazy wojskowej, aby odbić Maksa, ale najpierw spotkał Tess, Isabel i Michaela, przez co wtajemniczył ich w plan ucieczki.

Pierce pokazał Maksowi, co się stanie, gdy nie będzie współpracował. Uznał, że uczucia jakie żywi do przyjaciół, są jego słabym punktem, więc poprzez symulację komputerową zaprezentował śmierć Liz. Szantażem agent Pierce zdobył drugi orbitoid.

Tess pokazała Isabel, jakie posiada umiejętności. Użyła fałszywego obrazu rzeczywistości, dzięki czemi Michael wyciągnął Maksa z białego pokoju. Nasedo został postrzelony przez ludzi z FBI. W ucieczce pomógł im szeryf Valenti, który postrzelił Pierce'a.


Muzyka z odcinka:
Remy Zero - Yellow Light


UWAGA. Za tydzień ostatni odcinek. NIE SPOILEROWAĆ.

Przepraszam za opóźnienie w publikacji opisu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Now I know who the brainy one is, I'll keep lonoikg for your posts.
~SVCHihmEoG

You make thigns so clear. Thanks for taking the time!
~lmcyXScW

Thank God! Soomnee with brains speaks!
~olSCQINniORNKmgJ

do kutasa
~

do kutasa
~

Odcinek jest super pod każdym względem, Struktura FBI, prawdziwe życie ściganych, odsłona kilku tajemnic transmutantów, zdolności Michaela Tess i Issy. uwielbiam go ;D

A do Roswell moim zdaniem nie pasuje... no dobra bez spoilerów ;)
a Tess jest super. moja ulubiona postać w Roswell, tuż za nią Michael.
Tajniak

Alex zapomniałeś o modzie na sukces ;p
justynka__

no nie wiem przy desperatkach przy 1 serii płakałam ze śmiechu co odcinek, a teraz juz zaczynają na siłe przedłużać.
przy GA to jakiś wyjątek po 1 seria wcale mi sie nie podobała, dopiero 2-3. Po za tym 3 seriale na tysiące to jednak i tak małe przebicie nie sądzisz?
Czips

zgadzam sie z Alexem
bastek475

Desperate Housewives - każda seria jest bdb, GA - każda seria jest dobra, Friends - każda seria była świetna... :P
ALEX_WHITMAN

czips poprawie twoja pomylke chyba sie nie obrazisz powinno
byc
"straty w III i moim zdaniem" a napisales II
Tess po prostu dostala taka role mi sie ona bardzo podoba nie musicie sie z tym zgadzac i nie bede nas was naskakiwac jak napiszecie o niej cos zlego to wasza sprawa
bastek475

nutke tajemniczości? wredna krowa i tyle :p :D
Prawda jest ze PB w II serii zeszło na psy, ale starają sie odrobić straty w II i moim zdaniem jest o wiele lepsza od 2, no ale wiadomo że w każdym serialu tak jest że 1 seria jest najlepsza.
Czips

Tess jest fajna i wprowadza do roswell taka nutke tajemniczosci
bastek475

"A co do Tess (nie chce sie narażac Ktwiatowi) ale nigdy jej nie lubiałam i nigdy mi nie pasowała do Roswell :D"

A ja dziękuję,że była w serialu,gdyby nie ona to dostawałabym mdłości na ekranie od widoku Liz&Maxa ...
Elizabeth

Co do PB... Czips - tak było w I serii, czasami w II, ale nie w III. Serial powinien się skończyć na pierwszym odcinku II serii.
ALEX_WHITMAN

Prosze mi tu PB nie obrażać:p bo wsyztsko sie zawsze wyjaśnia w kolejnych odcinkach, tylko robi takie wrażenie fakt, że odc sie zawsze kończy w najbardziej stresującym momencie.

A co do Tess (nie chce sie narażac Ktwiatowi) ale nigdy jej nie lubiałam i nigdy mi nie pasowała do Roswell :D
Czips

nio taak.
fajne ma te zdolnosci tess. teraz je doceniam. ale pozniej pewnie beda mnie denerwowac (te spoilerki)

A co do LOsta OGLADAŁAM 1 odcinek 4 sezonu ;] YEAH!!
gosiek

W LOST czy w PB, to czy Maxa byłby uratowany, dowiedzielibyśmy się pod 10 odcinakch, a i to tak niepewnie :) hehe
ALEX_WHITMAN

Jak się teraz ogląda to tak dziwnie... Przyzwyczajeni już do PB lub Lost gdzie akcja ciągnie się przez 5 odcinków tutaj tak wszystko od razu :)
~Justynka

Jak ja nienawidzę tego odcinka, haha ;) Za tydzień koniec? Już?
megg

To fakt :)
ALEX_WHITMAN

Heh, ale Tess to ma poczucie humoru. Izzy tutaj psychicznie w strzępach, bo brat torturowany, a najlepszy przyjaciel poszedł go ratować ryzykując życie, a Tess tutaj puszcza "filmik" że agent ją porywa :)
Graalion

odcinek fajny szkoda tylko maxa
bastek475

To był drugi odcinek, którego nie obejrzałem w czasie, gdy puszczano pierwszy raz Roswell. Wszystko przez to, że automat zjadł mi kasę, nie powiadomiłem ciotki, aby mi nagrała ten odcinek, a Ona zapomniała :( Dodam, że to była ostatnie grosze jakie miałem, gdy wracałem z nad morza.

Odcinek robi wrażenie... Umiejętności Tess są naprawdę niezłe.
Scena, która mi się najbardziej podoba, to ta w której Liz przychodzi do szeryfa.
ALEX_WHITMAN

Ten odcinek jest taki smutny, że za każdym razem na nim płacze.
Lav