Nowości

:: Zagubieni - 4 sezon na platformie n już w przyszłym tygodniu

 1.2.2008 | BAKLO
W USA emisja pierwszego odcinka odbyła się 31 stycznia. W Polsce w jakości High Definition (HD) każdy odcinek serialu jest dostępny już kilka dni po jego amerykańskiej premierze. Taką niepowtarzalną szansę daje telewizja nowej generacji n, w której czwarty sezon LOST: Zagubieni można oglądać w VOD w kolekcji nScreen.

Platforma n dla fanów serialu przygotowała także konkurs. Wygrać można aktywację nbox HDTV recordera z rocznym abonamentem, zestawy DVD z poprzednimi sezonami LOST: Zagubieni oraz filmowe gadżety. Pierwszy etap konkursu (1-22 lutego) polega na wymyśleniu i krótkim opisaniu dalszego ciągu historii wybranego bohatera. Najciekawsze historie przejdą do drugiego etapu (26 lutego – 6 marca), w którym zwycięzcę wyłonią Internauci w drodze głosowania. Konkurs jest dostępny pod linkiem www.n.pl/lost. Oprócz tego na stronie można również zagłosować na ulubionego bohatera serialu.

Premiera 4 sezonu Lost w n już w środę, 6 lutego!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hey, sutlbe must be your middle name. Great post!
~oyULkHU8cqG

Dzisiejszy odcinek "Mad men" był nawarpdę cieniutki. Nie wiem czy się nie zakwalifikuje do kitf3w. Baty należą się też twf3rcom "Game of thrones" za zmarnowanie pf3ł odcinka. Na szczęście druga połowa była rewelacyjna. Czterokrotnie miałem podczas tego odcinka ciary na plecach - i z wrażenia i z emocji.
~5TsMFwUSg9

Fajnie by było jak by 4 sezon ZAGUBIONYCH miał 27odcinków tak jak 1sezon bo 2-3sezony miały po 24odcinki
~

A co to ma byc? Jeszcze nie ma newsa o dzisiejszym odcinku??? ;P
Kwiat_W

W niedzielę, 03.02 o godz. 12.30 na polsacie będzie można zobaczyć film pt."Książę Waleczny" w którym jedną z ról gara Katherine Heigl.
~lizzie

Film z udziałem Katherine 27 sukni jest na liście Box Office New York Timesa na 3 miejscu! movies.nytimes.com/pages/ movies/boxoffice/weekend_us/ index. html

Ale niestety film nie zbiera najlepszych recenzji, np. na rottentomatoes jest to jedynie 37%... Jednak w wielu recenzjach, mimo ostrych słów krytyki dla samego obrazu, K.H. jest chwalona lub wymieniana jako jedyne ogniwo ratujące film
~izzy