Nowości

:: Złote Globy

 8.1.2008 | alex
Gorący newsik. Świeżo, co z patelni :)

Świat obiegła informacja, że rozdanie Złotych Globów zostało odwołane. Spowodowane było to strajkiem scenarzystów, jak i zapowiedzią aktorów, że zbojkotują imprezę.
Zamiast gali odbędzie się konferencja prasowa, w czasie której prezentowane będą głównie materiały filmowe, w tym m.in. wywiady z nominowanymi, a także poprzednie rozdania Złotych Globów.

Jak wspominałem w grudniu nominowana jest Katherina Heigl w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie telewizyjnym, serialu lub mini-serii.
Serial Grey's Anatomy jest nominowany w kategorii Najlepszy serial dramatyczny.
Dokładne wyniki poznamy na wspomnianej konferencji ok. godziny 21.00, bo wtedy planowo ma być ogłoszona lista zwycięzców.

Jak informuje www.empik.com:
Strajkujący scenarzyści, zrzeszeni w związku zawodowym Writers Guild of America, domagają się zwiększenia ich udziałów w zyskach z dystrybucji i sprzedaży filmów (również w formacie dvd oraz Internecie) i zrównania ich w prawach socjalnych oraz autorskich z pozostałymi pracownikami przemysłu filmowego.

Co będzie dalej? Nie wiemy. Czekamy z zapartym tchem. Czarny scenariusz się sprawdził.

Źródło www.popcorner.pl, www.empik.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

hope to stop and just do it! You can learn a little bit of on-line or book Language (all can help). College is a good place to learn. I saw tons of good anime (helps in gramamr and stuffs a little) and recalled some familiar words. If you want to know a specific word, Google could translate you some ideas. it is best to find a Japanese friend (living in dictionary) or just go to Japan! XD
~0EvOX8N2d2V

CONGRATULATIONS, you are an inspiration to us all! Showing this much dtiaciedon is just one of your qualities. I would list them all but I only have so many characters. )
~uPkcLTQJEFEgTfk

glownie to powinno byc o roswell a nie o chirurgach (link strony.....)
kojot87@vp.pl

ma jedno pytanie do administratora - kiedy się bardziej rozwinie wątek o chirugach? bo już od bardzo bardzo dawna jest tylko o aktorach i forum?!
~mb

Pewnie też odwołają :)
ALEX_WHITMAN

Ja się wolę nie wypowiadać- może Oscary też odwołają?!? Się mnie to nie podoba ;P
megg