Nowości

:: Nowe odcinki Chirurgów w Polsacie

 6.1.2008 | BAKLO
Polsat ogłosił swoje plany na 2008 rok. Wśród serialowych pozycji stacji z pewnością znajdzie się także serial Chirurdzy. Niestety na tym koniec dobrych informacji. Jak podaje serwis Wirtualne Media, W cierpliwość muszą się uzbroić miłośnicy emitowanych już przez Polsat odcinkowych opowieści. Jak wynika z informacji przekazanych przez biuro prasowe kanału, nowe epizody Skazanego na śmierć, Gotowych na wszystko oraz Chirurgów zostaną pokazane najprawdopodobniej dopiero jesienią. Opóźnienie wynika m.in. z trwającego w USA strajku scenarzystów.

Trochę wyssane z palca to tłumaczenie, bo jak na razie Grey's Anatomy emitowane było w USA zgodnie z planem, a aktualna przerwa w emisji seriali wynika jak co roku z okresu świąteczno-noworocznego. A czy sprawdzą się czarne scenariusze twórców seriali po tej przerwie, tego nikt jeszcze tak naprawdę nie wie. 11 odcinków aktualnego sezonu można już więc na polski tłumaczyć.

Ja osobiście mam tylko gorącą nadzieję, że Chirurdzy w końcu znajdą się w ramówce Polsatu o stałej, sensownej godzinie, a nie o zmiennej porze w okolicach północy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

well aliens may exist on other sntdait planets around other star systems, but with the laws of physics we have today, they simply could not travel here. There is a theory that around x number of star systems there will be sensate life, but they just can't travel the distance and just like our solar system, at some point as life evolves theirs is destroyed by a supranovae. So there could be lots of planets with intelligent life, but just like our sun will one day swallow us up, or other cataclysms occur, comets, asteroids, nuclear winter, plagues, climate change etc, no species will evolve enough to develop their technology to the point of traveling much beyond a 15-30 light years even in a massless(if possible) space ship.
~tzSvwGEuuHqlbDn

Mam nadzieję że w kwietniu 2008roku będzie skazany na śmierć 3 i LOST 4 tak jak była umowa
~

Zgadzam się z ostatnim zdaniem:,,Ja osobiście mam tylko gorącą nadzieję, że Chirurdzy w końcu znajdą się w ramówce Polsatu o stałej, sensownej godzinie, a nie o zmiennej porze w okolicach północy.''
~diana

Ja tam lubię wirtualnemedia :) Moja branża jest dośc dobrze opisywana :)

No i GA i tak jest na lepszej pozycji, bo 11 mieli zrobionych, a inni nawet tylu nie mają.
ALEX_WHITMAN