Nowości

:: Zagubieni na dużym ekranie

 30.11.2007 | Olka
Podbili serca widzów w ponad czterdziestu krajach świata. Po wielkim fenomenie telewizyjnym Zagubieni trafiają do kin.

Dowiedzieliśmy się, że po prywatnej emisji pierwszych epizodów czwartego sezonu zagubionej sagi rada nadzorcza kanału ABC zdecydowała się na wielki krok promocyjny, jakim jest wprowadzenie zapowiedzi serii do kin.

Zwiastuny nowego sezonu zawierające świeżutki materiał zdjęciowy prosto z montażowni już w grudniu pokazywane będą w kinach przed wszystkimi projekcjami filmów z kategorii wiekowych "13+".

Jak podaje nasze źródło stacja ABC decyduje się na taką promocję tylko w przypadku "naprawdę dobrego materiału", a osiem pierwszych odcinków nowej serii Zagubionych to "jedne z najlepszych epizodów sagi".

Nowy, czwarty sezon sagi Lost zadebiutuje na antenie ABC już w lutym. Dotychczas nakręcono 8 z zamówionych 16 odcinków.


źródło: wp.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

FREDu pisze:Przy pytaniu o roerfmę Mariusza nie spytałeś o najważniejsze co z dotychczasowymi oddziałami ktf3re już są. Czy one też mogą się zmienić na te nowego typu. Powiedzmy za dopłatą. Bo w Rome było to słabe dotychczasowe jednostki ani nie mogły być uzupełniane trzeba było praktycznie zaczynać rekrutację od nowa, a przecież dotychczasowe jednostki miały już zdobyte doświadczenie. Było to zwyczajne marnotrawstwo.
~Efp3bGaiem

I never thought I would find such an everyday topic so enngiallrth!
~yr9WbJK6fie

A co do filmu "Piszcz.." to mi się niezbyt podobał, za wyjątkiem parodii reklamy Mentos (uwielbiałem tą reklamę, parodia podoba mi się jeszcze bardziej) z udziałem agentki Toposky - tu gra uczennicę, ale dla mnie po roli nauczycielki w Roswell w tej roli nie wypada już zbyt przekonująco.
Kwiat_W

Dobry pomysł.
Kwiat_W

I tak pisały tam ostatnio tylko boty... Za jakiś czas go przerobię i wyciągnę bardziej na stronę główną - może się ożywi...
{o}

shoutbox nie dziala :/
Kwiat_W

siemka czy ogladal ktos wczoraj(lub raczej dzisiaj) film na polsacie
"Piszcz, jeśli wiesz, co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego"
recenzja:
Atrakcyjna reporterka( Tiffani-Amber Thiessen, aktorka znana z beverly hills 90210) oraz miejscowy szeryf tropią seryjnego zabójcę w gumowej masce, zwanego Spring Break Masacre. Ofiarami psychopaty są uczniowie Bulimia Falls High School z prowincjonalnego miasteczka. jedna z osob grajacych w tym filmie jest nasza MARIA z ROSWELL gra ona uczennice Martinę.
film jest parodią Krzyku, Koszmaru minionego lata. fajny bzdurny film polecam.

ale sie rozpisalem sorki ze to tu pisze ale niechcialo mi sie pisac juz do naszego ALEXA zeby cos napisal choc jakby mogl to niechrozwinie ta recenzje. wpadlem tutaj dopoki pamietam o czym jest ten film
bastek475

Oto magia tytułów :)
Olka

Jak zobaczyłem na wp ten nagłówek, to pomyślałem, że zrobią wersję kinową Lost. A to chodzi tylko o zapowiedzi przed seansami :).
baklo