Nowości

:: Frost - Jason Behr

 26.11.2007 | Olka
O filmie Frost wspominaliśmy w kwietniu, kiedy jeszcze we wczesnych fazach realizacji funkcjonował jako The Last International Playboy. Dzisiaj wiemy już, jak rysuje się fabuła obrazu i nie jest to, jak pisaliśmy komedia romantyczna, a dramat.

Jack Frost to mieszkający w Nowym Jorku playboy, którego życiem wstrząsa wiadomość o ślubie jego długoletniej przyjaciółki, którą skrycie kocha. Jego mający dość własnych problemów przyjaciele nie dostrzegają, że prześladowany samobójstwem matki Jack nie potrafi wyjść z depresji, którą topi w alkoholu. Błędne koło przerywa 11-letnia Sophie, sąsiadka Jacka, która pomaga mu zrozumieć samego siebie i pokonać własne demony.

Scenariusz do filmu napisali Steve Clark i Thomas Moffett. Jego reżyserią zajął się pierwszy ze wspomnianych panów, dla których Frost jest filmowym debiutem. Rolę tytułową zagrał oczywiście Jason Behr, a partnerować mu będą między innymi Monét Mazur, Krysten Ritter (która nawiasem mówiąc wystąpiła w 27 sukniach z Katherine Heigl), Lucy Gordon, Mike Landry, India Ennenga.

Zapraszam na oficjalną stronę filmu FrostTheMovie.com, gdzie dostępny jest bardzo udany trailer. Muzyka w nim użyta to Such Great Hights zespołu The Postal Service oraz All My Days Alexi Murdocha. Zachęcam również do zajrzenia na forum MediaBlvd.com, na którym pojawiło się kilka fotek z planu Frosta.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Sending out a great big Thank You! to everyone who helepd make Mardi Gras 2012 a huge success! We are so blessed to have such generous supporters. If you didn't make it this year, you missed out on wonderful Cajun food provided by Cattleman's Southwestern Steaks and Seafood, friendly bartenders from Pepper's who served your favorite drinks with a smile, Louis Najar's awesome DJ's who kept the dance floor hopping, yummy king cakes by Esparza Bakery and a vast assortment of items in our silent auction.A great big Congratulations! to this year's king and queen, Tommy and Candice Rincon. This was our 18th Annual Mardi Gras Dinner and Dance and each year it gets better and better. We look forward to Mardi Gras 2013!
~FNDG3LvHHsX

latwo wam powiedziec ja mieszkam niedalkeo szczecina wiec nie latwo dostane sie do warszawy
~bastek475

Roswell convention? W Warszawie? TAAAK!! ;D
megg

wiemy,wiemy;)
~suz

Zlot, zjazd fanów Roswell - zawsze i wszędzie. Dla mnie ten serial wiele znaczy, jest...aaa nie potrafię tego opisac to chyba zbyt intymne przeżycie jeśli wiecie o co mi chodzi, to jakaś metafizyka...:)
~Jacol

Słuchajcie zajrzałem tu dzisiaj, a nie byłem od roku...siedze w Warszawie w moim mieszkaniu w kuchni i oglądam Roswell odcinek po odcinku... przypominam sobie stare dzieje, taki sentyment mnie ogarnął, że sam nie wiem dlaczego, chciałem się z Wami podzielić... do redaktorów stronki, jestem w stanie zorganizować spotkanie, taki zjazd fanów jeśli jesteście zainteresowani odezwijcie się do mnie. Mam możliwości więc problemu z miejscem nie będzie. pozdrawiam...oj kiedyś ta strona żyła jak akcja w Roswell:) pozdrawiam mat
mateo

Świetnie. Film zapowiada się całkiem-całkiem.
*Weronika*