Nowości

:: Roswell: #111 - The Toy House

 25.11.2007 | alex
Max ugasił swoją mocą pożar, który wybuchł w kuchni. Spowodował go wylany olej. Świadkiem pożaru była Pani Evans. Max skłamał, że ugasił pożar wodą. Szeryf, który przybył na miejsce, od razu nabrał podejrzeń. Zarówno Max jak i Liz, starali się wmówić sobie, że dobrze zrobili, rozstając się. Nie wierzyli w to ani Maria, ani Isabel. Siostra Maxa zaczęła przekonywać chłopaków, aby powiedzieć Pani Evans prawdę. Tym bardziej, że ona sama, zaczęła podejrzewać iż Max ma jakiś sekret.
W dalszym ciągu nie układają się relacje pomiędzy Marią i Michaelem. Liz będąc na meczu z Maxem i Michaelem, swoim nadgorliwym zachowaniem powoduje, że Kyle doznaje urazu - łamie nogę. Dalsze wydarzenia powodują, że Liz i Kyle zostają przyjaciółmi, co wyraźnie rani Maxa. W międzyczasie szeryf odwiedza Panią Evans i zwraca jej uwagę, że oleju nie gasi się wodą!
Maria i Michael próbowali rozmawiać, ale znowu skończyło się to kłótnią i zepsuciem "czegoś na serwetki" Marii, którą ona robiła na zajęcia techniki. Max mimo pytań, nie powiedział prawdy swojej matce. Michael zrobił nową stojak i wyznał Marii, że przy niej staje się zbyt słaby, dlatego nie mogą być razem.
Liz oburzyła się, gdy Max zaczął insynuować, że ona chce wrócić do Kyle. Powiedziała mu też, że musi bardziej wierzyć w ludzi.
Max, mimo nie powiedzenia prawdy poprosił matkę o zaufanie.


Muzyka z odcinka
Three Dog Night - Shambala
Counting Crows - Amy Hit The Atmosphere
Jessica Simpson feat. Destiny's Child - Woman In Me
Third Eye Blind - Never Let You Go
G. Love & Special Sauce - Rodeo Clowns
Amel Larrieux - Get Up
Buckcherry - For The Movies

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Regarding Roswell: Last time I went thru on a Thursday night I noticed it was like any other town on a Friday night. Packed! No rsoeseicn in Roswell? I always enjoy coming to your town. So much history and so many fun places to shop and eat!
~XfndVuTR

Ten odcinek uratowali Liz/Kyla moim zdaniem ;)
Candy-przewidywalni do bólu.
No i Amy Hit The Atmosphere-klimatyczna piosenka.
*Weronika*

W empiku jest już w przedsprzedaży 1 sezon Chirurgów. Cena: 69,49 zł.
~izzie

Najciekawsze sceny dzisiejszego odcinka to oczywiście parka Candy :)
Graalion

Przepraszam za dość "sucharowaty" opis odcinka, ale zapomniałem, że dziś Roswell (nie bijcie), a mam zajęcia na uczelni.
Właśnie zaraz zaczynają Mi się kolejne.. A z jednych się zerwałem. Więc sorry... No i oceniajcie odcinek :)
ALEX_WHITMAN