Nowości

:: Szorty #26

 24.11.2007 | Olka
Patrick Dempsey - w sieci zadebiutował właśnie trailer do najnowszej produkcji z udziałem Patricka Dempsey'a pt. Made of Honour. Jeśli chcecie przypomnieć sobie fabułę odsyłam was do archiwum newsów. Reżyserią filmu zajął się Paul Weiland. Scenariusz napisał Adam Sztykiel, a jego ostateczną wersję stworzyli Deborah Kaplan i Harry Elfont. Producentem Made of Honour został Neal Moritz. Trailer z polskimi napisami znajdziecie w naszym profilu YouTube - roswellpl

Colin Hanks - na jednej ze stron poświęconych aktorowi zamieszczono zdjęcie z filmu The Great Buck Howard oraz plakat go promujący. Zainteresowanych odsyłam na Colin-Hanks.com.

Reżyserem The Great Buck Howard jest Sean McGinly. Jako ciekawostkę dodam, że wyreżyserował on również film pt. 2 dni, w którym małą rolę zagrał wspomniany powyżej scenarzysta Made of Honour - Adam Sztykiel.

Katherine Heigl - uaktualniono oficjalną witrynę 27 sukni. Niepublikowane zdjęcia z planu filmowego przedstawiają Katie w niektórych z tytułowych 27 ślubnych kreacji oraz pozostałych aktorów z obsady.

Ellen Pompeo wyszła za mąż za wieloletniego narzeczonego Chrisa Ivery'ego. Para pobrała się w nowojorskim ratuszu w piątek, 9 listopada br. Jedynym zaproszonym pary i zarazem świadkiem na ślubie został burmistrz Nowego Jorku, Michael Bloomberg, który tak jak nowożeńcy pochodzi z okolic Bostonu. Gratulujemy i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

William Sadler - 11 listopada odbyła się światowa premiera filmu August Rush, w której uczestniczył William oraz pozostali aktorzy z obsady. Zdjęcia z imprezy są dostępne na stronie Yahoo.com. Nawiasem mówiąc obraz otrzymał pozytywne recenzje i jest duża szansa, że trafi do Polski.

archiwum: Made of Honour - 20.5.2007, The Great Buck Howard - 29.5.2005, August Rush - 17.6.2007


Dzisiaj urodziny obchodzą Katherine Heigl i Colin Hanks. Redakcja serwisu roswell.pl życzy im z tej okazji wszystkiego najlepszego!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Marti, I know you all must be pleased with the ttoisirnan at TME. From my side it has gone smoothly. I like the image you have posted. I am amazed that moving the camera can create such lovely images. Yet, as you know, there was a time when to me that was a no-no. Thanks for opening up the world of photography for me to a new realm. Becky
~qPgHbLMaL

Wszytskiego NAjlepszego Dla NIch :) UWielbiam ich ;]
gosiek