Nowości

:: Roswell: #110 - Balance

 18.11.2007 | alex
Wiele się wydarzyło od ostatniego odcinka. Michael i Maria "zerwali "ze sobą. Alex dowiedział się prawdy, no i Max z Liz pocałowali się. Teraz między Liz i Maxem jest dobrze, ale pomiędzy Marią i Michaelem już nie. Na dodatek Michael odkrył rysunki, które "Obcy" zostawił w jaskini. Alex wciąż nie wierzył w "moce" trójki Obcych. Michael udał się do Rzecznego Psa i wziął udział w "Obrzędzie Potu". Isabel udowodniła Alexowi, że umie zmieniać strukturę molekularną materii. W międzyczasie Liz i Max poszli się na randkę, która została przerwana przez Marię. Okazało się, że Michael zasłabł. Później jego stan tak bardzo się pogorszył, że zaczął majaczyć. Maxowi udało się dowiedzieć, że jego stan ma związek z Rzecznym Psem. Jednak kontakt z Indianinem został utrudniony przez jego ludzi. Determinacja Maxa spowodowała, że Rzeczny Pies zgodził się pomóc. Pod nieobecność Liz i Maxa, Michael zapadł w śpiączkę i został oblepiony dziwną "pajęczyną". Sceny z jego głowy ukazały pustynię. Cała piątka przewiozła Michaela do Rzecznego Psa. Wtedy Indianin opowiedział o Nasedo (innym Obcym) i pokazał im "uzdrawiające kamienie". Następnie wyjaśnił rolę jaką mają spełnić, aby Michael wyzdrowiał. Tylko Liz nie mogła podołać zadaniu. Świetne sceny z "głowy Michaela". Udało się uratować Michaela, a wtedy on dzięki uzdrawiającym kamieniom uaktywnił na skale jaskini mapę...
Sytuacja z Michaelem spowodowała, że Max uznała iż musi przystopować z Liz, aby złapać równowagę, bo to co między nimi się dzieje, jest zbyt szybkie. Tak jakby Max zerwał z Liz.


Tekst z odcinka
Maria widząc Maxa i Michaela wchodzącego do Crashdown: O to książę z bajki i Quasimodo.

Muzyka z odcinka
Angie Stone - "Everyday"
Cirque Du Soliel - "Incantation"
Radford - "Fly"
Third Eye Blind - "Deep Inside Of You"
Gigolo Aunts - "Everyone Can Fly"
Jewel - "Absence of Fear"

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Ohhh, I love the black and white one of the two of them looking at you! My next fav is the set with the sun flare shots and the small black and white ones unntrdeaeh. Gorgeous. Oh and then the bottom few too you can see the love. I'm pretty sure they are all beautiful!
~RXkmUeemeqPqjy

ja i tak uwazam ze najlepsze postacie to liz max i michael tyle odcinek taki sobie
~donka

Fajny odcinek

-troska Isabel o Michaela
-Alex powoli wchodzący w kręgi tajemnicy
-"cola z arszenikiem" LOL
-Liz egoistką
-dobra decyzja Maxa o zrobieniu kroku w tył
Elizabeth

nie max tylko liz
~bastek475

max ma zeza ;] hehehe
gosiek

bardzo fajny odcinek
NASEDO- skad go znam, juz wiem ... ale nie powiem
fajnego zeza miala dzisiaj liz pod koniec odcinka jak rozmawiala z maxem o przystopowaniu w zwiazku.
~bastek475

Max jest idiotą.
Graalion

Ciężko Mi się dziś newsa pisało :/ Ale chyba nie jest taki zły :)
ALEX_WHITMAN