Nowości

:: Seven Days - Kim Yun-jin w thrillerze

 17.11.2007 | Olka
Po dwóch latach nieobecności na dużym ekranie w związku z realizacją serialu Lost aktorka Kim Yun-jin powraca do ojczyzny w thrillerze reżysera Sin-yeon Wona Seven Days (tłum. Siedem dni). Trailer oraz pierwsze recenzje filmu, który swoją premierę miał trzy dni temu w Korei Południowej, pokazują, że zdecydowanie warto poświęcić uwagę tej produkcji, o remake'u której już teraz mowa w kuluarach hollywoodzkich wytwórni.

Ji-yeon (Kim Yun-jin) jest odnoszącą sukcesy prawniczką, której córka zostaje porwana by zmusić bohaterkę do obrony mordercy skazanego na śmierć. Jeśli w ciągu tygodnia nie uda jej się tego zrobić już nigdy nie odzyska córki. Ji-yeon zaczyna nie tylko walkę z czasem i własnym sumieniem. Musi też zwieść obserwującego każdy jej krok porywacza, zmylić tropy policji oraz odwiecznego rywala w osobie prokuratora.

Zapraszam na oficjalną stronę Seven Days, gdzie znajdują się wszystkie istotne informacje dotyczące filmu. W razie problemów z dostępem do pełnej zawartości witryny zdjęcia promujące obraz możecie znaleźć pod adresem serwisu Korean Movie, a trailer oczywiście na YouTube.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

http://www.filmweb.pl/Strajk++Scenarzy%C5%9Bci+i+producenci+rozpoczn%C4%85+negocjacje%21,News,id=38916
justynka__