Nowości

:: Lost: #321 - Greatest Hits

 15.11.2007 | BAKLO
Przedostatni odcinek Zagubionych, czyli Greatest Hits to początek prawdziwej wojny rozbitków z Innymi. Juliete wyjawia Jackowi wszystkie szczegóły odnośnie porwań, a ten z pomocą Rousseau szykuje pułapkę z użyciem dynamitu ze statku, który rozbił się na wyspie. Okazuje się jednak, że informacje Juliete nie są dokładne. Inni przyjdą do obozu rozbitków po ciężarne kobiety wcześniej niż to było planowane. Powoduje to nieprzewidziane komplikacje, zwłaszcza, że Inni chcą uprowadzić wszystkie kobiety i zabić mężczyzn stawiających jakikolwiek opór. Z pomocą przychodzi jednak chłopak Alex, czyli Karl.

W międzyczasie Sayid chce spróbować połączyć się ze statkiem ratowniczym, który pływa w okolicach wyspy. Nie jest to jednak takie proste, bo sygnały radiowe zagłuszane są przez komunikat, który nagrała Rousseau oraz przez Lustro - jedną ze stacji Dahrmy, która znajduje się pod wodą. Charlie i Desmond wyruszają wyłączyć Lustro, Jack z resztą udają się do wieży radiowej, a na plaży zostaje tylko Sayid ze strzelcami, którzy mają zdalnie odpalić dynamit.

W retrospekcjach poznajemy najlepsze chwile w życiu Charliego, które ten spisuje na kartce. Niestety są to najprawdopodobniej ostatnie flashbacki i epizod poświęcony Charliemu, który zgodnie z wizjami Desmonda musi zginąć, aby reszta mogła zostać uratowana.

Drugi odcinek to powtórka najważniejszych wydarzeń tego sezonu, a to oznacza, że to już prawie koniec. Za tydzień ostatni odcinek w dwóch częściach i... szokujące zakończenie trzeciego sezonu. Nie przegapcie Zagubionych już za tydzień!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Melinda, I just wanted to tell you that you're an exlelcent author. Even in my late 20 s, I still love the Roswell High book series and can't get enough of them. Do you ever plan to pick up any of the Roswell stories again or is that chapter closed? Thank you for writing such fun and fantastic books about some pretty spectacular aliens!
~VhzYfSUJzXpjqjgBW

Heh, Megg ja normalnie ryczałam jak bóbr... Zgadzam się z Tobą. :)
*Tess*

Tess- tez się wzruszyłam! ;P najlepszy odcinek od baaardzo dawna...
megg

3 sezon LOST miał najlepsze zakończenie ze wszystkich seriali jakie oglądałem w tym czasie. Chociaż GA też było niezłe.
ALEX_WHITMAN

@piotr - masz oczywiście rację - już poprawiłem. Rzeczywiście Roswell potrafi zmylić człowieka :)
baklo

Piotr - ah to Roswell potrafi zmylić człowieka... :P :D
*Tess*

"Z pomocą przychodzi jednak chłopak Alex, czyli Kyle." Chłopak Alex ma na imię Karl :D
piotr

Ale się wzruszyłam przy scenach z Charliem i Claire... (kiss :D)Odcinek piękny, a zarazem smutny... :( Nie mogę się pogodzić z faktem że Charlie musi zginąć... :( I ta nieświadomość Claire... I ten sygnet w łóżeczku Arona, 5 najpiękniejszych chwil w życiu Charliego... Echhh... :(
*Tess*

W poprzednim odcinku ten kabel kręcili i kręcili - cały obóz, wcześniej Russo miała go dosyć aby wysadzić drzewo na pokaz, a więc pytam co się stało z tym kablem? Wyparował? Nie mogli go użyć do wysadzenia chociaż jednego namiotu? Hmm, czyżby kolejna zagadka? ;P Ten serial jest naprawdę bardzo tajemniczy. :)
Kwiat_W