Nowości

:: Lost - Missing Pieces

 12.11.2007 | Olka
Co prawda czwarty sezon serialu Lost oficjalnie zadebiutuje w lutym (mimo spekulacji odłożenia emisji do 2009 roku w związku z protestem amerykańskich scenarzystów), już dziś na stronach kanału ABC zobaczyć można całkowicie nowe historie ukazujące życie Zagubionych przed katastrofą.

Każdego tygodnia stacja udostępni nowy 2-3 minutowy odcinek mini sagi, który uzupełni postać wybranego bohatera ujawniając dotychczas "brakujące elementy". 13 nakręconych odcinków do złudzenia przypomina migawki z przeszłości, które do tej pory mogliśmy oglądać śledząc przygody Zagubionych na wyspie.

Pierwszą postacią, którą poznamy bliżej będzie grany przez Matthew Foxa Jack. Odcinek z jego udziałem można obejrzeć na stronach abc.com już dziś.

Ukazywane w ten sposób historie nie są scenami niewykorzystanymi lub usuniętymi z serialu. To, jak mówią twórcy świeżo nakręcony materiał, który pomoże widzom w rozwikłaniu kilku zagadek dotyczących bohaterów.

Przypomnijmy, nakręconych do tej pory pierwszych osiem odcinków nowego sezonu serialu Zagubieni kanał ABC wyemituje na początku lutego 2008 roku.

Jak tylko zakończy się strajk scenarzystów na planie ruszą zdjęcia do napisanych już kolejnych 6 epizodów. Po zakończeniu akcji protestacyjnej scenarzyści stworzą również ostatnie dwa epizody tego sezonu, co w sumie da 16 odcinków czwartego rozdziału sagi. Data ich emisji pozostaje nieznana.

źródło: wp.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thanks for writing such an easy-to-understand atricle on this topic.
~kyyHPLeVUdsoHRMSG

Dzięki Olka. :) Trochę słaba jakość ale lepsze to niż nic. :) A swoją drogą, ciekawe czy to puszczą u nas w telewizji, albo czy dodadzą na DVD... :)
*Tess*

Spróbujcie tutaj

http://chaotic.blox.pl/2007/11/Lost-Mobisode-1-Missing-pieces.html
Olka

No właśnie mi też... :/
megg

Nie wiem jak Wam ale mi się nie ładuje ten filmik i nie mogę tego zobaczyć... :/
*Tess*