Nowości

:: 27 sukni - promocja filmu się rozkręca

 11.11.2007 | Olka
Jak głosi tytuł newsa promocja 27 dresses za oceanem rozkręca się z dnia na dzień. Film trafi do amerykańskich kin 11 stycznia 2008r., ale już dziś w sieci zadebiutowała jego oficjalna strona.

W obrazie Katherine Heigl wielokrotnie wciela się w postać druhny marząc, że w końcu uda jej się założyć suknię panny młodej i dotrzeć do ołtarza z ukochanym. Niestety przewrotny los postawi na drodze mężczyzny, którego skrycie kocha, siostrę naszej bohaterki. Nie chcąc jej ranić Jane bez słowa sprzeciwu zobowiąże się zorganizować parze ślub. Na szczęście w międzyczasie pozna mężczyznę, który pozwoli uświadomić jej sobie, że czasem warto stawiać swoje potrzeby przed prośbami innych. Tak pokrótce przedstawia się fabuła filmu.

27DressesMovie.com świeci póki co pustkami. Pod adresem można obejrzeć jedynie trailer do filmu. Jego polskie tłumaczenie znajdziecie w naszym profilu YouTube - roswellpl.

Natomiast kilka dni temu magazyn People udostępnił internautom zdjęcia wszystkich 27 sukien, w jakich wystąpi bohaterka filmu. Wśród pięknych klasycznych kreacji Katie miała okazję założyć suknię w stylu goth, indyjskim, cowboyskim, z lat 20-tych, kimono, a nawet garnitur.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ogladajac trailery to wpadka jest nieco ostrzejsza niz sie spodziewalem a co do 27 to komedia romantyczna moze byc smiechowa ale osobiscie mam wrazenie ze to jest cos ala film z J.L. tylko nie pamietam tytulu....
kojot87@vp.pl

Wpadka Mi się podobała, więc może i to obejrzę :)
ALEX_WHITMAN