Nowości

:: Grey's Anatomy: #307 –Where The Boys Are

 6.11.2007 | Olka
Wybaczcie brak newsa dotyczącego poprzedniego odcinka Grey’s Anatomy. Ostatnimi czasy jestem strasznie zabiegana :(

Dzisiejszy epizod obraca się wokół męskiej części bohaterów serialu. Z wymarzonego wypadu Derecka poza miasto do oazy spokoju, gdzie miałby okazję przemyśleć kilka spraw dzielnie wędkując, wyszły nici. Zamiast jednoosobowego biwaku leśną głuszą musiał podzielić się z zaproszonym Prestonem, który zaprosił George’a, który z kolei zaprosił Richarda i Alexa. Miejsca nie zabrakło i dla barmana Joego ani jego chłopaka Waltera. To ci gromadka!

Ale leśna głusza wkrótce zostaje zaburzona. Pomiędzy Alexem i Georgem wywiązuje się konflikt, kiedy ten pierwszy zdradza O’Malley’owi, że Callie spędziła noc ze Sloanem. Walka na „pięści”, z wyprostowanymi dłońmi (w końcu to dłonie nie byle jakie, bo przyszłych chirurgów, a więc trzeba je chronić) przeradza się w dramat nie tylko Waltera, który popchnięty w czasie bójki rozcina łuk brwiowy, ale i Burka, który obawia się, że podczas zszywania zadrży mu ręka. Wcześniej jednak skrywany sekret Prestona odkrywa Georgie, który od tej chwili postanawia nie spuszczać dłoni Burke’a z oczu.

Konflikty narastają i w ścianach Seattle Grace Hospital, gdzie Miranda wciąż nie może wybaczyć Cristinie usunięcia jej imienia z tablicy rozkładu operacji.

Smutek po stracie Denny’ego sprawia, że Izzie wątpi, czy kiedykolwiek uda jej się odzyskać formę.

Addison przyjmuje pacjentkę, która będąc w zaawansowanej ciąży pośliznęła się pod prysznicem. Kobieta odmawia przyjęcia środków przeciwbólowych mimo zwichniętego nadgarstka obawiając się, że mogą one zaszkodzić jej dziecku, które jak się wkrótce okazuje zmarło w wyniku doznanych obrażeń.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

lubie zagubionych jest to bardzo wciągający film
~alk