Nowości

:: Szorty #24

 6.11.2007 | Olka
Trailery - właśnie pokazał się świeżutki trailer do The Other Side of The Tracks z Brendanem Fehrem. Jakiś czas temu do sieci trafiła również druga zapowiedź August Rush, a także kolejne wersje trailerów do Mgły, w których to obu filmach wystąpił William Sadler. Wkrótce pliki video będą dostępne z polskimi napisami w naszym profilu na YouTube, tymczasem jednak musicie zadowolić się wersjami anglojęzycznymi.

Plakaty - pojawiły się także nowe plakaty promujące powyżej wspomniane filmy. Wszystkie oprócz TOSoTT z udziałem pana Fehra dostępne są na Filmwebie.

Colin Hanks - otwarto oficjalną stronę Untrecable, którego fabuła skupia się na agentce FBI, Jennifer Marsh (Diane Lane). Jej zadaniem jest dopaść seryjnego mordercę, umieszczającego w Internecie zdjęcia swoich ofiar. W pracy pomaga jej między innymi kolega grany przez Hanksa. Czas ucieka, a sprawa staje się dla agentki coraz bardziej osobista. Zaglądnijcie koniecznie pod wskazany adres, a będziecie mieli okazję zobaczyć trailer, w którym Colina jest na pęczki.

Niedawno pisałam o kolejnym tytule, który będziemy mogli dopisać do filmografii aktora, a mianowicie House Bunny. Jak się okazuje obecnie obraz figuruje pod nazwą I Know What Boys Like. W komedii oprócz Colina, główną rolę zagra Anna Faris. Scenariusz do filmu napisały panie Karen McCullah Lutz oraz Kirsten Smith najlepiej znane z Legally Blonde.

archiwum: The Other Side of The Tracks, August Rush, Mgła, House Bunny aka I Know What Boys Like

Dodaj komentarz