Nowości

:: Private Practice

 5.11.2007 | alex
Skusiłem się na obejrzenie pierwszych odcinków Private Practice. W newsie zamieszczone są niewielkie spoilery. Dlatego ostrzegam osoby, które oglądają III serię Grey's Anatomy, aby przestały to czytać, no chyba, że są baaaardzo zainteresowane, co będzie działo się dalej :)
Jak już wielokrotnie wspominano, główną bohaterką jest dr Addison Montgomery-Sheperd , która odeszła z Seattle Grace, po ostatecznym rozstaniu z Derekiem. Rozpoczyna ona nową pracę w Santa Monica (Kalifornia), a co za tym idzie musi od nowa ułożyć sobie życie. Jak jest nowa praca, nowe mieszkanie, to są i nowi ludzie, tacy jak np.
  • dr Cooper Freedman (znany z Prison break)
  • dr Pete Wilder (obiekt pożądania Addison)
  • dr Naomi Bennett (przyjaciółka, która namówiła Addison do przyjazdu)
  • dr Sam Bennett (były mąż Naomi, grał w Ally McBeal)
  • dr Violet Turner (nieszczęśliwa zakochana i porzucona)

Ciekawe postacie, które mimo przeciwności losu chcą ułożyć sobie życie. Internetowy podrywacz, wdowiec, małżeństwo po rozwodzie, kobieta po przejściach. Do takiego środowiska trafiła Addison.

Subiektywne wrażenia. Jeżeli ktoś spodziewał się drugiego Grey's Anatomy, to się srodze zawiedzie, ponieważ to serial z innej półki. Pierwsze dwa odcinki było mi ciężko oglądać, mimo całkiem niezłej gry aktorskiej i ciekawych przypadków medycznych. Na początku trudno było mi sie przyzwyczaić do nowej roli Addison. Pocieszam, że z odcinka na odcinek jest coraz lepiej. Jednak nie sądzę, aby serial stał się hitem, ponieważ brakuje mu czegoś. Pewnego rodzaju magnesu, który powoduje, że nie możemy doczekać się następnego odcinka. Jak już mówiłem - inna półka niż Grey's Anatomy, ale to nie oznacza, że gorsza. Pożyjemy zobaczymy.

Zapraszam do komentowania.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

hey guys i'm searching for a GA song.. Its very slow and with high voecis they sing something like you get me' and there are very high voecis in the background. Souns a little bit like Kate Havnevik!This sounds stupid but maybe anyone knows what i'm searching for
~iaoXazrD

Serial rzeczywiście inny niż GA, ale i tak dobry :)
A aktor grający Pete'a grał kiedyś w serialu Wings, o dwóch braciach pilotach, w Polsce nadawany pod tytułem "Skrzydła" :) - Taka ciekawostka serialowa ;)
~Ola

Właśnie dlatego serial nie będzie hitem.
ALEX_WHITMAN

Obejrzałam 3 odcinki i na razie na tym poprzestanę. Jestem fanką GA i PP bardzo mnie rozczarowało. W GA Addison była charakterystyczną postacią. Świetne miny, komentarze i ogólnie cały trójkącik D-M-A miał swój klimat. Poza tym szpital - szybsza akcja, więcej przypadków. Relacje Addison - Derek, Addison - Mark, Addison - Alex, Addison - Meredith, Addiosn - Szef. Brakuje mi tego :(
justynka__