Nowości

:: Roswell: #108 - Blood Brothers

 4.11.2007 | alex
Liz i Max mieli wypadek. Zrywając się z lekcji nie podejrzewali, że romantyczna przejażdżka może się tak źle skończyć. Liz nic się nie stało, ale Max doznał urazu głowy i stracił przytomność. Topolsky dowiedziała się, że Max znalazł się w szpitalu i wysłała tam agenta, aby ten zabrał krew Maxa. Wszyscy zorientowani, wiedzieli że krew Obcych jest inna. Alex dzięki namowom Liz, oddał swoją krew, nie wiedząc do czego ona jest potrzebna. Michael, dzięki temu że podrywał pielęgniarkę, podmienił próbki krwi. Alex był zdziwiony i rozżalony tym, że Liz nie mówi mu prawdy. Michael i Maria nie wiedzieli jak ze sobą rozmawiać po tym jak się całowali. Mama Maxa poznała Liz (czyżby oficjalne przedstawienie dziewczyny?). Michael przez przypadek odkrył, że agenci FBI depczą im po piętach. Uznał więc, że teraz Oni zaczną śledzić agentów. Krok po kroku odkryli, że Topolsky jest agentką. Później Michael i Maria opowiadali własną wersję wydarzeń :) Tymczasem pani "pedagog", podstępem zdobyła krew Alexa i upewniła się co do swoich podejrzeń. Następnie wezwała Alexa i swoimi argumentami starała się go zmusić do spisania zeznań, które obciążałyby Maxa. Alex, po rozmowie z Liz, wrócił do gabinetu Topolsky. Liz wybawiła agentkę z gabinetu, a on sam odkrył, że "pedagog" jest z FBI. Agentka widząc, że została zdemaskowana, spakowała się. Opuszczając szkołę ostrzegła Liz i Alexa. On z kolei zażądał od Liz wyjaśnień, grożąc, że ich przyjaźń się skończy. Nie doczekał się. Odszedł.

Odcinek był puszczony w USA 24 listopada 1999 r.
Piosenka na zakończenie: If You Want Me To Ginny Owens.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Real brain power on dspilay. Thanks for that answer!
~zoetLcRHZSYdnrQcZ

~donka wyszly tylko 3 sezony roswell
kinia55

mam pytanie nie wiem czy to prawda ale ostatnio gadalam z kilkoma osobami na temat roswell i tego co sie dowiedzialam to w Polsce serial ten wyszedl tylko do sezonu III, a tak naprawde nakrecono az piec sezonow?????? czy wie ktos cos na ten temat????
~donka

Monika:**>> Na TV4.
Graalion

napisałem wam e-maile.
ALEX_WHITMAN

Mam pytanie...gdzie mozna ogladac te odcinki roswell???
prosze napiszcie pod adres monika_pisarek@o2.pl..
Błagam..poniewaz uwielbiam ten serial a wieki juz go nie widzialam...:))
~Monika:**

jakim teledyskiem?? jezeli bys zapodal linka bylo by fajnie....
kojot87@vp.pl

If You Want Me To Ginny Owens - kojarzy mi się z pewnym teledyskiem zrobionym przez pewną fankę. teledysk dotyczył Alexa.

Odcinek naprawdę bardzo ciekawy.
ALEX_WHITMAN

taaak... wersja wydarzeń Marii i Michaela była bardzo ciekawa ;)
katemusic