Nowości

:: Lost: #317 - Catch-22, #318 - D.O.C.

 1.11.2007 | BAKLO
Pierwszy dzisiejszy odcinek Zagubionych, czyli Catch-22 poświęcony jest Desmondowi, bowiem w retrospekcjach poznajemy po raz kolejny trochę historii Szkota sprzed jego pobytu na wyspie. Tym razem po raz wtóry jest o nieszczęśliwej miłości, próbie wstąpienia do klasztoru i pierwszym spotkaniu z Penny.
Dzisiejszy epizod to także pewien przełom w historii rozbitków. To w zasadzie prawdopodobnie dokończenie ostatniego odcinka poprzedniego sezonu, gdy ludzie pracujący dla Penny Widmore, ukochanej Desmonda, odebrali sygnał z wyspy. Okazuje się wtedy, że wyspa nie jest jednak całkiem "niewidzialna" i można ją jakoś odnaleźć. W dzisiejszym odcinku, po raz pierwszy od czasu katastrofy lotu linii Oceanic na wyspie pojawia się ktoś "z zewnątrz".

D.O.C., czyli drugi dzisiejszy odcinek to epizod o Sun. We flashbackach poznajemy dalszą część jej zagmatwanej historii oraz kolejne fakty z przeszłości Jina.
Na wyspie Desmond, Jin, Hurley i Charlie pomagają tajemniczej osobie, która przybyła na wyspę. Stara się im jednak przeszkodzić tajemniczyć Rosjanin, który co ciekawe przeżył spotkanie z dźwiękową zaporą wokół obozu Innych. Tymczasem Juliete wyjawia Sun co dzieje się na wyspie z kobietami w ciąży. Zabiera jednak Koreankę na badanie, aby sprawdzić kiedy zaszła w ciążę. Wizyta w medycznym bunkrze ma jednak także drugie dno. Wychodzi na jaw, że Juliete nadal współpracuje z Innymi, gdy zostawia na ukrytym dyktafonie wiadomość dla Bena.

Powoli zbliżamy się do finału. Do końca jeszcze tylko 4 odcinki, choć losy Zagubionych przyjdzie nam śledzić jeszcze przez 3 najbliższe czwartki. W przyszłym tygodniu normalnie kolejne 2 odcinki, natomiast za 2 tygodnie zamiast drugiego epizodu zobaczymy odcinek specjalny. Tak więc wielki finał sezonu obejrzymy w całości (a w zasadzie w dwóch częściach) za 3 tygodnie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

i tyle ogladałam na kompie. dalej odcinków niestety nie i juz nie moge sie doczekac. podobno konczy sie okropnie. ;/ Jak to zwykle bywa
gosiek