Nowości

:: Roswell: #107 - River Dog

 28.10.2007 | alex
W końcu nastąpił ciąg dalszy. Naszym bohaterom udało się uciec z kopuły. Chociaż przez moment można było obawiać się reakcji Marii na widok szczura. Przyjaciele zabrali pudełko dokumentów i medalion. Od pierwszych minut można było zauważyć, że wycieczka szosą 285 bardzo wpłynęła na Marię. A raczej na relacje pomiędzy Nią a Michaelem. W składziku szkolnym, Kyle obiecał Liz, że nikomu nie powie o nocnym wypadzie, ale zagroził, że będzie szukał haczyka na Maxa. Valenti odkrył, że zabity mężczyzna ze zdjęcia, to właściciel kopuły James Atherton.

Niestety dom Evansów został okradziony. Zginęły dokumenty z kopuły, a Michaela zaczęto śledzić. Isabel dowiedziała się, że wzór na medalionie, który zabrała z kopuły, ma coś wspólnego z rezerwatem Indian. Ten wzór nie wiadomo skąd znali z "przeszłości" Michael, Max i Isabel. Liz udała się do rezerwatu i poznała Rzecznego Psa, który powiedział, że ten medalion przynosi niebezpieczeństwo lub śmierć.

Szeryf powiedział Topolsky, iż wie, że Ona jest agentem FBI. Ona z kolei zaproponowała mu współpracę. Rzeczny Pies poddał próbie Maxa i Liz. Max wyszedł z próby obronną ręką, wtedy Rzeczny Pies wyznał, że znał Jamesa Athertona, oraz że znał Obcego takiego jak Max. I ten Obcy zabił Jamesa. Następnie Rzeczny Pies pokazał im rysunki na skale, które pozostawił morderca Jamesa.
Michael pocałował Marię!!!

Teksty z odcinka

Michael: Na przykład taaaa, jak jej tam Maria.
Isabel: Jak jej tam Maria? :)

Isabel do Marii, gdy Michael rzucił szowinistyczny tekst: Witaj w Michaelandzie.

Isabel do Marii i Michaela: Flirtujecie? Czy życie może być jeszcze gorsze?

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You look fab in all your ousftti! This looks like the kind of festival I might enjoy, I hate the huge crowds and chaos of all the others.
~AK3aRySq

Žiak so špecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi potrebami je žiak, ktorfd me1 zadiraenedm vfdchovne9ho poradenstva a prevencie diagnostikovane9 špecie1lne vfdchovno-vzdele1vacie potreby, okrem deted umiestnenfdch do špecie1lnych vfdchovnfdch zadiraened (diagnosticke9 centrum, reedukačne9 centrum, liečebno-vfdchovne9 sanatf3rium) na ze1klade rozhodnutia sfadu ( 2 pedsm. j) školske9ho ze1kona).Špecie1lna vfdchovno-vzdele1vacia potreba je požiadavka na fapravu podmienok, obsahu, foriem,metf3d a predstupov vo vfdchove a vzdele1vaned pre žiaka, ktore9 vyplfdvajfa z jeho zdravotne9hoznevfdhodnenia alebo jeho vfdvinu v socie1lne znevfdhodnenom prostreded, uplatnenie ktorfdch je nevyhnutne9 na rozvoj schopnosted alebo osobnosti žiaka a dosiahnutie primerane9ho stupňa vzdelania a primerane9ho začlenenia do spoločnosti ( 2 pedsm. i) školske9ho ze1kona).zdroj: skolaskaintegracia.pdf
~SrXXDsUfKdNTs

dzieki wielkie za linki z ktorychmoge sciagac roswell:P:P:P: pozdrawiam
~donnnnnaaaaa

ma ktos te piosenke?? > "Remy Zero - Yellow Light" <
PS: ona jest z 21 odcina podczas przetrzymywania maxa w bialym pokoju
Prosze o szybki odpowiedzi i z gory dzieki
kojot87@vp.pl

Postaram się dowiedzieć.
ALEX_WHITMAN

Ma ktoś jakieś info jaka jest oglądalność?
justynka__

osobiscie wole z orginalnymi glosami niz z lektorem... wydaje sie wtedy bardziej realne itd...
kojot87@vp.pl

http://www.osiolek.com/
tu są po angielsku i na bieżąco wrzucane z polskim lektorem z TV
piotr

torrenty :) www.mininova.org
ALEX_WHITMAN

cos genialnego ogolnie caly serial to odlot:P:P:P:P wreszcie na nowo go puscili i mam nadzieje ze do konca 3 serii:P:P:P mam tez pytanie wie moze ktos o stronce gdzie mozna sciagac odcinki roswell??? pozdro
~donnnnnaaaaa

Uwielbiam ten odcinek, pierwszy pocałunek Marii i Michaela - fantastyczny :)
jes_angel

Jeśli w streszczeniach tego nie ma ...
Znaleźli w piwnicy tunel prowadzący na zewnątrz, przeszli, wsiedli do samochodu i odjechali.
Graalion

czy mozecie opowiedziec mi jak naszym bohatera udalo sie uciec z kopuly. poniewaz nie ogladalem poczatku
~bastek475

"..to calm you down" ;)
*Weronika*

Scena pocałunku Michaela i Marii - fantastyczna ^_^
Graalion

PS: U góry jest bład w tytule Blood Brothers ;)
*Weronika*

Uwielbiam te serie o Rzeczym Psie itd.
Wszystko mi sie w tym odcinku podobalo od Szeryfa i Topolsky przez Marie i Michaela pierwszy pocałunek po te całą wyprawe Maxa i Liz do Rivrer Doga.Rewelka.

W ogóle jakie to super ze tyle błagaliśmy o Roswell i znów je mamy :)
*Weronika*

jak dla mnie jeden z najlepszych odcinków całej I serii.... Maria i Michael - bezkonkurencyjni ;)
katemusic