Nowo¶ci

:: Jeffrey Dean Morgan

 27.10.2007 | alex
Na Polsacie leci już 3 seria Grey's Anatomy. Wiemy, że narzeczony Izzie - Denny Duquette, zmarł z powodu choroby serca. Wła¶nie zmarł...
Muszę wam opisać moje spostrzeżenia. Otóż Jeffrey Dean Morgan (Denny) jest aktorem martwych ról.

W Grey's Anatomy zmarł, chociaż nie zagrał nawet w całej serii. W sierpniu pisałem o innym serialu w którym można było go zobaczyć. Parę dni temu, przez przypadek dowiedziałem się, że bohater, którego On grał, również zgin±ł. I to po pierwszej serii! Pomy¶lałem sobie OK. Ma facet pecha. Albo go nie chc±, albo sam nie chce grać. Wtedy sobie przypomniałem, że Jeffrey Dean Morgan, gra(ł) w serialu Weeds. Czemu tak dziwnie napisałem "gra(ł)", ponieważ już w pierwszym odcinku dowiedziałem się, że bohater, którego miał grać... TAK! Zmarł!!! Czasem występuje w tym serialu: wspomnienia głównych bohaterów, nagrania video itp.
Więc jak sami widzicie, 3 role i to trzy kończ±ce się ¶mierci±. Aż sie boję ogl±dać inne produkcje, w których można go zobaczyć.

Co wy na ten temat s±dzicie? Może macie inne spostrzeżenia dotycz±ce naszych aktorów? Jak oceniacie jego grę aktorsk±?

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Felt so hopeless looking for answers to my qu.euions.s.tntil now.
~jQYNaNJX4V

kondradh: Tak, podobnie jak na przykład waaywdna przez Egmont typowo dziewczęca, romantyczna manga pt. Brzoskwinia . Nie ma w niej ani nagości, ani krwi, ani bluzgf3w. Przemocy jest w niej nie więcej, niż w przeciętnym tomie Naruto , a aluzji seksualnych dużo mniej, niż w każdym odcinku GTO . Od paru lat pracownicy Komikslandii zastanawiają się, dlaczego Brzoskwinia jest tylko dla pełnoletniego czytelnika .To, że nie sprzedam dziecku dajmy na to Piekielnego zakonu , 100 naboi , czy też komiksu Roba Zombie, nie oznacza, że będę sprawdzał dowody wszystkim tym, ktf3rzy będą chcieli kupić Włatcf3w Mf3ch czy Brzoskwinię tylko dlatego, że na okładce widnieje osiemnastka w kf3łeczku. Z drugiej strony zaś na okładkach Walking Deadf3w [zarf3wno w wersji amerykańskiej, jak i polskiej] nie ma oznaczenia, że komiks sugerowany jest dla dojrzałego czytelnika. A mimo to Żywych Trupf3w niepełnoletniemu nie sprzedam.Powtf3rzę raz jeszcze mf3wię tylko za siebie, nie za moich wspf3łpracownikf3w, ktf3rzy mogą mieć zupełnie inne podejście.
~ZMakjJICcTpxeLDx

hehe
ALEX_WHITMAN

Ja nie mam nic przeciwko u¶miercaniu granych przez niego bohaterów, przeraziłbym się natomiast gdyby po obejrzeniu filmów z jego udziałem umierali telewidzowie. :)
Kwiat_W

Ale odzew poraża :D
ALEX_WHITMAN