Nowości

:: Grey's Anatomy: #304 – What I Am

 16.10.2007 | Olka
Nadszedł w końcu odcinek, w którym Meredith decyduje, że to Dereck a nie Finn jest “tym jedynym”. Zanim jednak dozna oświecenia zdąży wzbudzić powszechne zainteresowanie swoim zachowaniem sugerującym, że bohaterka jest w ciąży. Kiedy w końcu okaże się, że wszystkiemu winne było zapalenie wyrostka Meredith uda się zaprzyjaźnić z Addison.

Pozostali pracownicy mają okazję przekonać się, jak współpracuje się z Markiem Sloanem, a w szczególności Alex, który zamiast asystować podczas operacji plastycznych u boku nowego chirurga, dostaje zadanie dostarczania mu kawy. Co więcej groźna mina Mirandy Bailey nie zdaje się robić na Sloanie żadnego wrażenia, podobnie jak i wyraźne skrępowanie całą sytuacją Derecka i Adison. Oto McSteamy w pełnej krasie!

Do szpitala trafia mężczyzna, który podczas wybuchu butli z tlenem doznał poważnego urazu twarzy. Dzięki słowom otuchy dr Bailey jest skłonny uwierzyć, że twarz nie czyni cię tym, kim jesteś.

Dr. Burke nie odzyskawszy całkowitej sprawności w dłoni żali się Cristinie, że jest nikim… Przynajmniej bez swoich zdolności chirurgicznych. Ale jego problem nie zostaje dostrzeżony przez Sheparda, który dopuszcza Burke’a do operacji. Kiedy drżenie powraca asystująca podczas zabiegu Christina zastępuje Prestona kierując się jego wskazówkami. Dzięki temu udaje się ukryć przed pozostałymi lekarzami, że ręka dr Burke’a jest niesprawna.

George nadal miota się w związku z Callie. Na szczerość i pokazanie swych uczuć zdobywa się wyłącznie w obecności Meredith i Izzie. Kiedy George spędza wieczór z przyjaciółką, Callie ląduje w barze u Joe’go, gdzie wpada na Marka Sloana…

Do Seattle przyjeżdża ojciec Denny’ego. Mężczyzna początkowo nie ufa w szczerość uczuć Izzie do jego syna. W końcu jednak przekonuje się o ich prawdziwości i podobnie, jak wcześniej zrobiła to Izzie, Denny Duquette Senior dzieli się wspomnieniami o juniorze. Przekazuje również dziewczynie kasetę z nagraniem od Dennego zarejestrowanym na automatycznej sekretarce państwa Duquette tuż przed jego śmiercią, w której mężczyzna opowiada o pomyślnej transplantacji i związku z Izzie. Wkrótce okazuje się, że Denny zostawił ukochanej fundusz powierniczy w wysokości 8,7 mln $.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

e tam meeg... ja też żeby dojechac na uczelnie w środę musze wstawac przed 6, ale sie nie daje.... serial oglądać musze:D a to że na ćwiczeniach z chemii potem czasami mi sie przysypia to nie jest ważne:D
Czips

Świetny odcinek.
*Weronika*

bardzo fajny odcinek.
Addison w tym odcinku jest bardzo sympatyczna- choc we wszystkich odcinkach jest taka i ja najbardziej lubie ze wszystkich aktorow wystepujacuch w 3 serii.
~bastek475

Ja się niestety poddałam- po dwukrotnym opuszczeniu zajęć z powodu zaspania stwierdziłam, że trudno...ale takie pory oglądania TV to jednak nie dla mnie.
Pozostaje czekać na dvd... :/
megg

Świetny odcinek. :)

Meredith zawsze by mogła być pod wpływem morfiny.Wtedy da się ją znieść.

McSteamy wymiata.

Końcówka piękna,oczywiście musiała się poryczeć ...
Elizabeth