Nowości

:: Roswell: #105 – Missing

 14.10.2007 | alex
Dziennik Liz zaginął. Nie byłoby w tym nic tak strasznego, gdyby nie fakt, że dziewczyna opisywała tam wszystko. Przez to Max, Michael i Isabel mogli się znaleźć w niebezpieczeństwie. Maria zaczęła podejrzewać Alexa, co bardzo go zraniło. Liz zaczęła podejrzewać Kyle. O dzienniku dowiedziała się też pani Topolsky. Właśnie... Pani pedagog okazała się być agentką FBI. Sytuacja zrobiła się naprawdę niebezpieczna. Jeżeli dziennik wpadł w niepowołane ręce, mógł wyrządzić wiele złego w życiu przyjaciół.

W międzyczasie Michael zaczął uczęszczać na lekcje rysunku, aby przerzucić na papier, to co było w jego wizjach. Okazało się, że narysował kopułę, która służyła jako pracownia dla naukowców. Liz odzyskała dziennik. Zabrał go Michael, aby się zorientować, czy dziennik może być dla nich zagrożeniem. Chłopak oddając jej dziennik, powiedział, że zazdrości Maxowi i poprosił, aby nie zdradzała, kto zabrał dziennik.

Na końcu odcinka Isabel odkrywa, że kopuła, którą narysował Michael widnieje też na okładce książki, którą czyta Maxa.

28 października. Kilka dni nie pisałam, w tym czasie sporo myślałam o swoim życiu, zanim Max mnie uratował, o tym ile modliłam się, żeby coś się wydarzyło, coś co wyrwałoby mnie z szarości, co by sprawiło że to miasteczko stałoby się większe, że ja sama poczułabym się większa. Odkąd moje marzenie się spełniło, zdałam sobie sprawę, że im bardziej rośnie twój świat tym większe stają się twoje problemy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hi April and Mark,Thank you both for stopping by. We did have a loevly fall here in north Georgia, but this week brought wind and rain. My canopy of leaves are quickly changing to brown and falling fast. Mark, I only had the 2G before the Composer. But, I really do love this Composer!!
~MawRSC7QRU

zfgfdgfg
~

No to dzięki dla Olki ;)
*Weronika*

Moim dilerem zdjęć jest OLKA :)
ALEX_WHITMAN

Swietny odcinek!

alex dzięki za zdjecie Polara
*Weronika*

Chyba nie zrozumiałeś do końca mojej wypowiedzi,która głównie tyczyła się Polara a nie osobowości Michaela.

A Ty na miejscu Michaela byś nie zazdrościł Maxowi,który miał w 100% więcej niż Guerin ?
Elizabeth

Michal nie tylko zazdrosci maxowi tego ze jest obdazony takim uczuciem ze strony liz ale rowniez tym ze max wraz z izabel trafili do evansow jest bardzo wiele powodow dla ktorych michael zazdrosci maxowi tylko one nie zawsze sa widoczne na 1 rzut oka...
kojot87@vp.pl

Nie wiem czemu ludzie są tak przejmuja tekstem Michaela,że ma kolejny powód,żeby zazdrościć Maxowi.Przecież tu chodzi tylko o to,że Guerin też chciałby,żeby ktos obdarzył go takim silnym,ciepłym uczuciem jakim obdarza Parker Evansa ... Niczego innego dopatrzyć się nie można.

Oczywiście boski tekst Isabel,ta wspaniała wymowa:Michael, it's your vision. LOL

Michael jako Picasso. :D
Elizabeth