Nowości

:: Grey's Anatomy: #303 – Sometimes a Fantasy

 9.10.2007 | Olka
Jak zapowiedziała Meredith tak zrobiła: umawia się zarówno z Dereckiem, jak i Finnem. Panowie nie dają za wygraną a rywalizacja przeradza się w sabotowanie randek Meredith z przeciwnikiem. Ciekawe, czy tak ochoczo stroiliby swoje piórka, gdyby zapoznali się z fantazją Meredith, która najchętniej spędziłaby noc z obu mężczyznami jednocześnie...

Izzie dostaje szansę powrotu na staż w szpitalu SGH. Jednakże wciąż mając w głowie nie możliwą do spełnienia wizję małżeństwa i szczęśliwego życia z Dennym, nie potrafi przełamać wątpliwości i cały dzień spędza przed budynkiem mimo usilnych starań jej przyjaciół by zdobyła się na rozmowę z Richardem.

Tymczasem Callie wyrzucona ze swojego szpitalnego lokum tymczasowo zamieszkuje w domu Meredith. George nie czuje się z tym komfortowo szczególnie, kiedy Callie pyta, czy mogłaby dostać osobny klucz. Szczęśliwie dla O'Malley'ego, Callie przeprowadza się w końcu do hotelu... gdzie wpada na dr Webbera, nie potrafiącego podołać problemom w domu; Addison, która nie może już liczyć na mieszkanie z Dereckiem w przyczepie oraz Marka, zdeterminowanego nakłonić doktor Montgomery do ponownego związku.

W szpitalu natomiast zostaje przyjęta Megan, dziewięciolatka przekonana o swoich nadnaturalnych zdolnościach. Alex odkrywa, że przyczyną braku odczuwania przez dziewczynkę bólu jest wewnętrzny krwotok zagrażający jej życiu. Na szczęście udaje się uratować jej życie. I właśnie ze względu na ten wątek bardzo lubię Sometimes a Fantasy, a właściwie z powodu występu Abigail Breslin, która swój talent aktorski pokazała rok temu tytułową rolą w Little Miss Sunshine (Kto jeszcze filmu nie oglądał ten trąba! Biegiem do wypożyczanii :).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hey, that's poweufrl. Thanks for the news.
~KELi5Hnx

racja co do tego szczęśliwego przypadku... poprawiono :)
Olka

Jedna uwaga - Callie bynajmniej nie przeprowadziła się do hotelu przez szczęśliwy zbieg okoliczności.

A mnie się podobał także motyw z żoną Dereka. Świetnie i z dużym humorem pokazane jak jej sie podoba ów "przyjaciel" Dereka z którym spędziął noc i jak z tym walczy. Ona jakoś nigdy nie budziął we mnie szczególnej sympatii, ale w tym odcinku ogromnie mi się podobała.
Graalion