Nowości

:: Szorty #23

 8.10.2007 | Olka
Daniel Dae Kim - aktor pojawił się na tegorocznej gali festiwalu filmowego w Pusan, który odbywa się w Korei Południowej. Pusan Film Festival to jeden z najbardziej prestiżowych i znanych festiwali poświęconych kinematografii odbywających się w Azji wschodniej. Podczas swojego wystąpienia Daniel powiedział, że nieco obawiał się przyjęcia go w rodzinnym kraju w związku z nasiloną krytyką postaci Jina, którą odgrywa w Zagubionych. Koreańscy krytycy często zwracali uwagę na zafałszowany obraz tamtejszej rodziny, jakoby w której mąż odnosił się do własnej żony tak jak Jin do serialowej Sun w pierwszej serii Lost. Na szczęście Daniel został bardzo ciepło przyjęty na festiwalu, którego fragment z udziałem aktora znajdziecie na YouTube.

William Sadler - w związku ze zbliżającą się światową premierą ekranizacji Mgły, uznawanej za najlepsze z opowiadań Stephena Kinga, w sieci pojawiły się klipy ukazujące kilka filmowych scen, którymi m.in. posługiwano się przy tworzeniu trailera zapowiadającego thriller. Znajdziecie je na Movieweb. Przypominam, że zapowiedź Mgły z polskimi napisami dostępna jest na naszym profilu YouTube - roswellpl.

J.J. Abrams - twórca Zagubionych, powraca do stacji ABC z nowym godzinnym projektem komediowym, zatytułowanym Boundaries opowiadającego historię pewnej pani psycholog, która odkrywa swoje prawdziwe powołanie, gdy zostaje zmuszona do zatrudnienia się jako objazdowy notariusz. Więcej informacji na temat tego projektu pod adresem chaotic.blox.pl.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Wham bam thank you, ma'am, my quetsoins are answered!
~qjoxEmwArmqVZsOGY

olka ale chodzi nam o film o tym samym tytule
to byl horror
~bastek475

To nie jest "Mgła" z Maggie jakiejś tam (grała w Lost) i aktorem ze Smallville. "Mgła" Kinga jeszcze nie miała premiery i zważywszy na sukces Zielonej mili czy Skazanych na Shawshank kolejna ekranizacja dzieła Kinga będzie równie udana.
Olka

byl taki film ale taki sobie mam go na kompie
ale nie polecam go
~bastek475

hmmm... a był chyba już taki film Mgła, prawda? i nawet dość podobny... ale znam go tylko z opowiadań, więc może coś pokręciłam...
Liz47