Nowości

:: Roswell: #104 – Leaving Normal

 7.10.2007 | Olka
Wzajemne zainteresowanie Maxa i Liz zaczyna być zauważane przez chłopaka dziewczyny. Kiedy Evans zostaje pobity przez kolegów Kyle’a z drużyny obawia się, że przyciąga do siebie zbyt dużo niepożądanej uwagi.

Tymczasem rodzinę Parkerów odwiedza babcia Liz, z którą dziewczyna jest bardzo związana. Kobieta pomaga wnuczce zorientować się w uczuciowej sytuacji, w jakiej się znalazła. Niestety wkrótce potem starsza pani trafia do szpitala w ciężkim stanie. Rozgoryczony faktem, że Liz w tej sytuacji zadzwoniła do Maxa, Kyle ostrzega chłopaka by trzymał się od niej z daleka.

Choć wydawać się to mogło niemożliwe, Isabel przełamuje swoją niechęć w stosunku do Marii i pomaga dziewczynie w Crashdown, podczas gdy Liz czuwa przy łóżku babci w szpitalu. W między czasie Kyle dowiaduje się, że za pobicie Maxa odpowiedzialni są jego znajomi. Kiedy wyznaje prawdę Liz, ta postanawia rozstać się z nim, mimo tego, że młody Valenti nie miał z tym nic wspólnego.

Znając uzdrawiające moce Maxa, Parker prosi go by pomógł w uleczeniu jej babci. Max nie jest jednak Bogiem, jak sam twierdzi, ale pomaga dziewczynie pożegnać się duchem babci. To ponownie zbliża ich do siebie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

teraz roswell leci na polsacie o 14:45 dzis 2 odcinek
~Aya

Hej ;)
Wiecie gdzie mogłabym ściągnąć Roswell. Kiedyś oglądałam ale nie wiele pamiętam a bardzo mi zależy na tym serialu . Z góry dziękuje , to mój nr gg 10379972.
;)
~

...ale mnie tu dawno nie było... stęskniłam się;D TV4 to ja niestety nie mam, ale ściągam odcinki przez DC++ i będę oglądać w przerwie uczenia się o macierzach... albo naodwrót:D
Liz47

Jednak czasem tłumaczenie było dość śmieszne ;)
*Weronika*

Zapewne zauważyliście subtelne, niewielkie różnice w tłumaczeniu, pomiędzy obecną wersją a poprzednią - polsatowską. Ten sam lektor, ta sama modulacja głosu, a jednak niektóre zdania lekko się różnią. Wielkie uznanie i dzięki dla Krzysztofa Staronia za "dopieszczanie" naszego serialu. Ogromnie mnie to rozczuliło.
~Ela

Dokładnie o to mi chodziło Olka.Dzięki :)
*Weronika*

tutaj są dwa pierwsze sezony http://tv-links.co.uk/listings/1/77
Olka

Znam stronę z Roswell.online ale mam ją w swoich ulubionych w innym mieście to Ci podesle linka w przyszłym tygodniu.Zostawie go tutaj.
*Weronika*

filmik jest super ale czy można obejrzeć odcinki w necie???jeśli tak to na jakiej stronce??
~mika und paula

filmik jest super ale czy można obejrzeć odcinki w necie???jeśli tak to na jakiej stronce??
~mika und paula

Nie. Współczuję.
*Weronika*

Czy wy też mieliście przerwę w odbiorze w trakcie przed tym jak karetka zagrała babcię Liz? Wkurza mnie takie coś niemiłosiernie :(
Graalion

Leaving normal-uwielbiam ten odcinek. Piosenka Sarah McLachlan na końcu i tekst Liz że jak już raz porzucisz normalność to nie ma już odwrótku śliczny. Wszystko mi się podobało! Liz i Max zbliżający się do siebie mimo przeciwności,Maria/Liz przyjaźń jest piękna,motyw z babcią Claudią extra. Stare dobre Roswell :)
Aaa i była piosenka Mandy Moore "Candy" heheh! Fajna pioseneczka ;)
.
.
Alien Blast :D
*Weronika*

Ja tez.W s1 fajne jest to ze wszystko sie zaczyna,poznajemy bohaterow,oni sami siebie itp.:)
~Majandra

Jeden z najlepszych odcinków S1! Uwielbiam wszystko w tym odcinku. Widać jak Max i Liz się zbliżają do siebie mimo że Max próbuje to ukryć...No i babcia Klaudia i to jak się Liz żegnała :(
Bardzo lubie te odcinek!
DreamxGirl