Nowości

:: Co ma Lost do Chucka?

 7.10.2007 | Olka
Twórcy Lost znowu postanowili zaskoczyć nas czymś niespotykanym. Serial od początku okazał się przebojem, który przyciągał przed telewizory rzesze widzów. By ci nie stracili zainteresowania w internecie utworzono specjalne witryny, które pasjonatom pozwalały tropić zagadki powiązane z całą serią. Do tej pory możemy przeglądać stronę fikcyjnej firmy lotniczej Oceanic Arlines, czy też dowiedzieć się czegoś o dawnych koncertach grupy DriveShaft, której frontmanem był Charlie Peace. Raz po raz w sieci wypływają fragmenty instruktażowych filmów tajemniczej organizacji DHARMA.

Przyszła kolej na kolejną pionierską formę utrzymania serialu w sferze zainteresowań widzów, szczególnie teraz – w przerwie jego emisji. Na antenie, co ciekawe, konkurencyjnej stacji NBC rozpoczęto niedawno emisję nowego serialu pt. Chuck. Jego głównym bohaterem jest maniak komputerowy pracujący w dziale sprzętu elektronicznego jednego z supermarketów. Nieoczekiwanie w dniu swoich urodzin Chuck otrzymuje dziwny e-mail od dawno niewidzianego przyjaciela. Okazuje się, że zawierał on setki tysięcy tajnych rządowych informacji, które po otworzeniu e-maila przez naszego bohatera zostały „wgrane” do jego mózgu. Teraz będzie musiał dzielić życie za sklepową ladą z wyjazdami na tajne misje, w których pomagać mu będą agentka CIA Sarah oraz John, morderca pracujący dla NSA.

Spytacie, gdzie w tym wszystkim miejsce dla Lost. Otóż w drugim odcinku Chuck’a widzowie mieli okazję dowiedzieć się, że jedna z tajnych informacji, do których ma dostęp tylko bohater serialu, dotyczy lotu 815 lini Oceanic Airlines. Jeśli natomiast wierzyć spoilerom już w 4 odcinku dowiemy się, co było prawdziwą przyczyną katastrofy.

Trailer promujący pierwszy odcinek Chucka znajdziecie na stronie Grupy Hatak - Trailers.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Przyznam, że u mnie wręcz przeciwnie: to był jeden z neycilznich dłużej trwających wątkf3w, ktf3ry generalnie miał sens Chociaż może to były raczej gościnne wizyty Kristin Kreuk w kilku odcinkach 3. sezonu ;)
~nXbhqIdcnFXy