Nowości

:: Lost: #309 - Stranger in a Strange Land, #310 - Tricia Tanaka Is Dead

 4.10.2007 | BAKLO
Pierwszy dzisiejszy odcinek, czyli Stranger in a Strange Land, skoncentrowany był głównie wokół Jacka. W retrospekcjach poznajemy historię jego tatuażu. Jak się na koniec okazuje, tatuaż Jacka doskonale opisuje jego obecną sytuację. Jack pomaga bowiem Juliet, ratując ją przed śmiercią. Dochodzi jednak do porozumienia z Benem także w swojej sprawie. Wg zapewnień lidera Innych, Jack i Juliet mają wkrótce opuścić wyspę. Wszyscy razem opuszczają wkrótce mniejszą z wysp i wracają do osady Innych. Tymczasem Kate i Sawyer kontynuują podróż w kierunku plaży rozbitków. Po drodze od Karla dowiadują się kilku informacji o obozie Innych. Kate planuje wrócić po Jacka, nie zna jednak jego obecnych losów i ugody jaką zawarł z Innymi.

Drugi dzisiejszy odcinek pt. Tricia Tanaka Is Dead to z kolei epizod poświęcony Hurleyowi. We flashbackach poznajemy nieco historii z dzieciństwa Hugo, a także dalszą część historii związaną z jego wygraną na loterii. Nie brakuje w niej oczywiście i pecha, który od tego czasu prześladuje Hurleya. Z kolei na wyspie Hugo odkrywa małego vana volkswagena, które próbuje uruchomić razem z Jinem i Charliem. Udaje się to pod koniec odcinka, co jest nieco zabawne - taki zresztą był plan Hugo, który w próbie uruchomienia samochodu widział rozrywkę. W międzyczasie Kate i Sawyer docierają skłóceniu na plażę, choć oboje podświadomie chcą się pogodzić i wrócić do siebie. W lesie Kate, Sayid i Locke planują jak uwolnić Jacka. W wyprawie ratunkowej weźmie też udział Rousseau, która dowiaduje się o Alex.

Dzisiejsze epizody to m.in. trochę nowych postaci oraz nagły zwrot akcji - Jack przyłącza się do Innych. Nie brakowało jednak i dowcipnych elementów, zwłaszcza w drugim odcinku. Powoli akcja idzie naprzód. Wkrótce zobaczymy czy Jack naprawdę przyłączył się do Innych i jak przebiegnie wyprawa do ich obozu. Powinno być ciekawie, bo zobaczymy nowe miejsca i kolejne nowe postacie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Ab fab my golody man.
~VIzgNLN3wXS