Nowości

:: Knocked Up - Wpadka: w kinach od 5 października

 1.10.2007 | BAKLO
Już w najbliższy piątek na ekrany naszych kin wchodzi najnowszy film Katherine Heigl. W komedii Knocked Up, czyli po polsku Wpadka, Katherine wciela się w rolę Alison Scott, główną bohaterkę filmu, której partneruje Seth Roger, wcielający się w postać Bena Stone'a. Niskobudżetowa produkcja okazaja się za oceanem wielkim hitem. Po swojej premierze okupowała pierwsze miejsca list najchętniej oglądanych hitów.

A o czym jest film? Alison (Katherine Heigl) jest młodą, ambitną dziennikarką, która niedawno awansowała. W barze przypadkowo spotyka Bena, życiowego nieudacznika, któremu w głowie tylko zabawa. Kilka kropli alkoholu sprawia, że oboje lądują w łóżku, a wynikiem tej niefortunnej nocy jest ciąża, która namiesza w życiu obydwu rodzicom. Alison stanie przed wizją utraty awansu i swojego dotychczasowego życia, a Ben będzie musiał skończyć z używkami i pomyśleć o przyszłości, w czym nie pomagają mu koledzy. Z powodu wielu różnic jakie dzielą Alison i Bena, późniejsze wydarzenia są pasmem nieporozumień. Oboje starają się jednak znaleźć nić porozumienia i jakoś ułożyć sobie wspólne życie. Czy im się to uda? Tego dowiecie się w kinie :).

Nie wszystkim jednak ta komedia się spodoba. Nie brakuje w niej bowiem slangu, przekleństw, używek i seksu. Z pewnością nie jest to więc film rodzinny. Większość wyjdzie jednak z kina zapewne z uśmiechem na twarzy, chociaż humor we Wpadce jest dość specyficzny, więc należy liczyć się z rozczarowaniem - nie każdemu takie dowcipy przypadną do gustu.

Na oficjalnej stronie Knocked Up możemy obejrzeć zapowiedź, a także dowiedzieć się nieco więcej o filmie przed wizytą w kinie. Aby dostać się na właściwą stronę wystarczy kliknąć "Enter the site". Jeśli macie poblokowane wyskakujące okienka, udajcie się od razu pod ten adres. Strona jest niestety dość ciężka, więc jej załadowanie nawet przy szybkim łączu może trochę potrwać.
Za przypomnienie o premierze podziękowania dla Mili.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Aw, Brian, you certainly are trying your hardest! Sometimes sisters can betsb230;o8#&inate, though. LOL.Poinsettias are mildly toxic, we believe, if we remember correctly. Not as terrible as many think. Not good, but not toxic like so many lilies are.
~NDWMEsaK

a ja wrecz przeciwnie widzialem na jakims urywki io film moze byc dobry szczegulnie ze gra w nim kath mrrrrr :P
kojot87@vp.pl

Raczej nie planuję wypadu do kina na to, ale kto wie, z braku innych ciekawych filmów może i się skuszę.
Graalion