Nowości

:: Lost: #307 - Not in Portland, #308 - Flashes Before Your Eyes

 27.9.2007 | BAKLO
Pierwszy dzisiejszy odcinek Zagubionych pt. Not in Portland poświęcony jest Juliet. W retrospekcjach poznajemy jej medyczną przeszłość i prace badawcze, jakimi się zajmowała. Poznaliśmy też sposób, w jaki Juliet została zwerbowana do pracy na wyspie. Mittelos BioScience – firma, która rzekomo zatrudnia Juliet - jest w stanie posunąć się do kłamstwa, a nawet do morderstwa, aby osiągnąć swój cel za wszelką cenę. Na wyspie, natomiast Kate i Sawyer uciekają na plażę rozbitków. Dzięki Jackowi i niespodziewanie z pomocą Alex udaje im się przedostać na drugą wyspę, zabierając ze sobą przy okazji także Karla – chłopaka Alex, która jest prawdopodobnie córką Bena.

A jeśli chcecie bliżej przyjrzeć się filmowi, do którego oglądania Inni zmusili Karla, znajdziecie go na YouTube: Dharma Brainwash Video. (dop. Olka)

Drugi dzisiejszy epizod Lost, czyli Flashes Before Your Eyes kręci się z kolei wokół Desmonda oraz Hurleya i Charliego, którzy postanawiają ustalić, co sprawiło, że Desmond widzi przyszłość. Ten z kolei daje kolejny dowód swojego jasnowidzenia ratując tonącą Caire. Próby upicia Desmonda i wyciągnięcia z niego informacji nie przynoszą jednak specjalnie efektu. We flashbackach mamy z kolei trochę historii Desmonda i jego ukochanej Penelope. Przeszłość ta jednak jest pomieszana z wydarzeniami z wyspy, które ciężką powiązać ze sobą nawet samemu Desmondowi. Na koniec okazuje się, że uratowanie Claire, to w rzeczywistości po raz kolejny próba uratowania Charliego, któremu pisana jest... śmierć.

Akcja nabiera tempa. Kolejne odcinki Zagubionych już za tydzień. Zobaczymy wtedy dalszą część historii ucieczki i powrotu Kate i Sawyera na plażę rozbitków.

Dodaj komentarz