Nowo¶ci

:: Grey's Anatomy: #301 - Time Has Come Today

 25.9.2007 | Olka
Denny nie żyje. Jego ¶mierć wpływa na wielu bohaterów. Cierpi Miranda, która obwinia się o jego ¶mierć. Ale przede wszystkim cierpi Izzie, która nie potrafi poradzić sobie z faktem, że Denny już nigdy nie wróci.

Rozterki innej natury trapi± Richarda. Boryka się on z decyzj±, czy przyj±ć ultimatum żony i porzucić pracę w szpitalu, czy też podj±ć próbę odbudowania rozsypuj±cego się małżeństwa.

Tymczasem Alex wraz z Addison usiłuj± przekonać cztery nastolatki, uczennice katolickiej szkoły, by wyjawiły tożsamo¶ć matki noworodka, który bez koniecznej operacji straci życie. Co prawda jedna z 14-latek przyznaje się w końcu do urodzenia dziecka, ale to dopiero pocz±tek problemów SGH. Szpital ulega bowiem skażeniu. W jednym z pomieszczeń podjętych kwarantannie zostaj± uwięzieni Dr. Shepherd i O'Malley. Panowie do tej pory nie mieli wiele wspólnych tematów, ale skazani na swoje towarzystwo dziel± się problemami, które ich dręcz±.

Dzięki flashbackom poznajemy również stan, w jakim znajdował się Derek po zdradzie żony. Po odwołaniu kwarantanny wyznaje miło¶ć Meredith daj±c jej możliwo¶ć podjęcia decyzji, co do ich wspólnej przyszło¶ci. Ta jednak niedawno usłyszała podobne słowa od Finna.

Kogo wybierze dr. Gray, dowiemy się już w przyszłym tygodniu… A może nie, w końcu niezdecydowanie głównej bohaterki jest kołem napędowym serialu ;)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I love these arceilts. How many words can a wordsmith smith?
~l5KtjtLOb0w

No, I don't like ungrateful pepole. I think that Heigel'swhinging has gotten out of hand. She has repeatedly statedthat she wants out of her contract and I think her death,would be the way out. Now she can be the star she believesshe is. It will be more interesting to see what happens toAlex upon her death.
~7iCELgJxHFum

Teraz fajnie się pośmiać jak ktoś gada takie bzrduy. Najgorsze jest to, że lada dzień ci ludzie będą mieli dzieci. Co im przekażą i czego nauczą skoro sami nie wiedzą podstawowych rzeczy. Kolejna, nawet najbardziej rozbudowana i złożona gra na play station nie nauczy ich tego co jednak moim zdaniem każdy powinien wiedzieć. Moje dzieci są jeszcze małe i do matury im daleko ale pamiętają kto jest prezydentem i że wybory jak są to we wszystkich miastach w tym samym dniu. Wiedzą kto odkrył Amerykę i chociaż dat nie pamiętają to wiedzą kiedy była bitwa pod Grunwaldem (w dawnych czasach:)) a wojna to trochę lat temu.Ale właściwie nie wiem czy mogę się wypowiadać bo nie mam w domu telewizora ani play station. Z dziećmi czytamy (to co chcą) i słuchamy radia czasem oglądamy jakieś bajki czy film. Jak mamy wolny czas to idziemy na spacer albo gramy w gry planszowe czy karty, budujemy z klockf3w albo robimy bal dla lalek. Pewnie jestem nie dzisiejsza i się nie znam ale ja wolę tak.
~XuBFtHvSjLlVeli

Mam nadzieję, że Meredith wybierze Dereka. Uwielbiam t± parę. Bardzo lubię Meredith. Pozdrowienia =)
~casablanca

Denny i Izzie - moja ukochana para w serialu.Od samego pocz±tku przypadli mi do gustu. Izzie przy nim była taka pogodna i beztroska.Sposób w jaki zmarł bya okrutna,Stevens nie miała nawet szansy pożegnac się. :( Podobało mi się zachowannie przyjaciół po ¶mierci Denny'ego,wspaniale to było.

Ciekawa rozmowa Georga i Dereka i szukanie czego¶ do jedzienia po szafkach stażystów. :P

Co do Meredith to nadal mam nadzieję,że zniknie z serialu,nie znosze jej.
Elizabeth