Nowości

:: Kolejny powrót do Zagubionych

 23.9.2007 | BAKLO
Wiemy już, że w przyszłym sezonie do serialu wróci postać Michaela, w którego wciela się Harold Perineu. To jednak nie jedyny powrót bohatera, który z Zagubionych już zniknął. Wkrótce w nowych odcinkach zobaczymy także Libby, graną przez Cynthię Watros. Libby, która wcześniej została zastrzelona przez wspomnianego już Michaela pod koniec drugiego sezonu, wróci do serialu w retrospekcjach. Jej postać ma pomóc wyjaśnieniu niektórych wątków, których nie udało dokończyć się w poprzednich seriach. Można się domyślać, że Libby na pewno pojawi się w odcinkach związanych z Hugo.

Watros zagra w kilku odcinkach hitowej telewizyjnej produkcji. - Będzie jej wystarczająco dużo, aby wypełnić luki w historii - zdradził producent Zagubionych, Carlton Cuse. - Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni. Cynthia to mądra i fascynująca aktorka. Producent Damon Lindelof i ja mamy bardzo ciekawą historię do opowiedzenia - dodał. - podaje Onet.pl.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I dobrze! Nie podobalo mi sie, ze Libby odeszla zanim cokolwiek wniosla doserialu. :/
~Kwiat_W

sorki nie zalogowalem sie tak jak teraz
tym anonimem jest
~bastek475

No właśnie też tam myślałam. Dzięki megg :)
Olka

Uuu, to nam anonim przyszpanował...
Olka, nie jestem pewna czy od dziś się III sezon nie zaczyna...
megg

na kanale ktory ja ogladalem to juz dawno leca powtorki wszystkich trzech serii GA
dla nie swiadomych kanal to FOXlife
~

Nie, będzie też po ga, jak się zacznie 3 seria... nie mów, że już się zaczęła... 0.o
Olka

Chciałam zapytać o coś.Dlaczego po emisji Grey's Anatomy nie ma newsa z komentarzami odcinka ? Czy takie coś będzie tylko stosowane w przypadku Roswell i Lost ?
Elizabeth

Aj, szkoda, jakoś nigdy nie polubiłam Libby. Ale za to bardzo lubię Hugo i jej śmierć jednak mnie zasmuciła, ze względu na Hugo właśnie. Hurley jest bardzo pozytywną postacią, z którą w jakiś sposób się utożsamiam psychicznie. Chodzi mi tu o mimo wszystko pozytywne nastawienie do świata. Nawet, kiedy jest przygnębiony i uważa, że przyciąga pecha można w nim odnaleźć pokrzepienie. Przykro było patrzeć, kiedy tracił kogoś, na kim mu zależało.
~Olka