Nowości

:: Lost & Found - kolejny film na liście firmy producenckiej Heigl

 21.9.2007 | Olka
Katherine Heigl co raz lepiej czuje się w roli producenta. Przypominamy, że szlify w zawodzie, aktorka zdobywała już w 2005 roku na planie Side Effects, gdzie oprócz grania jednej z głównych ról była producentem wykonawczym. Niedawno wraz z matką Nancy, założyły nową firmę producencką, która miała się zająć bliżej nieokreśloną komedią akcji.

Najnowszy projekt, który dołączył do listy producenckich zobowiązań obu pań, to adaptacja powieści Jacqueline Sheehan pt. Lost & Found.

Książka opowiada historię Rocky, kobiety psychologa, która po śmierci męża przeprowadza się na wyspę Peak, będącą częścią stanu Maine, gdzie rozpoczyna pracę w szpitalu dla zwierząt jako weterynarz. W pokonaniu smutku po stracie męża pomogą jej zabłąkany pies Lloyd; Tess - postrzegająca świat w nietypowy sposób dziewczyna z synestezją; Melissa cierpiąca na anoreksję oraz Hill, intrygujący instruktor łucznictwa.

archiwum: 5.8.2007

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hear it from a guy: Ugly Truth About Ponytails is that ponytails are ugly uensls you are busty or have a perfect face, ponytails are not going to be attractive. Being yourself means your man is going to ditch you for a hot 20something when you turn 40. Guys can be themselves as well especially with money in the bank.
~j4BeoL4viYS

dlaczego w tym czasie co leci roswell u mnie leci czas dla wrocławia?:/
~ana