Nowości

:: Szorty #22

 9.9.2007 | Olka
Brendan Fehr - wywiad z aktorem w związku z jego udziałem w filmie The Other Side of the Tracks zamieszczono w formie pliku video na www.brendanfehr.com. Jeśli jesteście zainteresowani ukazaniem się go z polskimi napisami na naszym profilu YouTube, dajcie znać w komentarzach.

Colin Hanks - w połowie sierpnia tego roku informowaliśmy o nowym filmie, w którym wystąpi młody Hanks. Wiemy już, że jego tytuł to House Bunny. Colin Hanks zagra w filmie główną rolę męską - chłopaka w którym zakocha się króliczek Playboy'a, Anna.

Grey's Anatomy - stacja ABC powoli rozpoczyna kampanię reklamową 4 sezonu Chirurgów. W sieci pojawiły się kolejne dwa spoty promujące najnowszą serię. Ostrzegam przed spoilerami! Klipy znajdziecie na Grey's Anatomy Insider.

Kate Walsh - podobnie ma się sprawa z nowym serialem, w którym główną rolę gra Kate Walsh - Private Practice. Spot promujący serię jest dostępny na Private Practise Insider.

Podczas pierwszego weekendu września odbyła się ceremonia zaślubin Kate i producenta telewizji Fox Alexa Younga. W kościele prezbiteriańskim w miejscowości Ojai wśród gości można było dostrzec między innymi Katherine Heigl wraz z narzeczonym Joshem Kelleym, T.R. Knighta, Chandrę Wilson, Jamesa Pickens Jr., Justina Chambersa w towarzystwie żony Keishy, a także scenarzystkę zarówno Grey's Anatomy jak i Private Practice - Shondę Rhimes.

archiwum: House Bunny

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hi David: Well, new developments like rapid pootrtyping which might allow one to make new coupler boxes with a narrower profile. And with the actually brass locomotives available, did that change the standard at all or were they manufactured to the Sn2 coupler standard? Just curious. I remember from my On2 days that every model seemed to have its own, unique, coupler height or swing issues. Since very few people actually interchanged their equipment with other layouts, it wasn't really an issue. I picked a coupler / box / height that worked for me and that was that. Cheers! Trevor
~15OhOripbFtB

If information were scoecr, this would be a goooooal!
~ZGtYhmgMNTsUkuQZ

I had no idea how to approach this before-now I'm loekcd and loaded.
~wHyOJAgGZshY

No właśnie Elu też mi się tak coś w głowie kołatało, ale nie byłam pewna, a nie miałam czasu sprawdzić. Ciekawa jestem, co ich przyciąga do tego miejsca. Chyba nie tylko piękne widoki ;) A co do KaDee to nie wiedzieć czemu, ale z obsady Private Practise to ona ma najwięcej zdjęć promujących jej postać w serialu.
Olka

Zdaje się, że przyjęta niedawno do obsady Private Practice Kadee Strickland, brała ślub z Jasonem Behrem również w Ojai. Jak to się dziwnie w tym świecie filmowym układa... :)
Ela

Co do spotów GA- nie będę tu spoilerować, ale CO??? Któremu scenarzyście pomysłów na pary zabrakło? :/
megg