Nowości

:: Klub Jane Austen - Maggie Grace w nowej roli

 4.9.2007 | Olka
Maggie Grace może się okazać kolejną gwiazdką telewizyjną, której blask po odejściu z popularnego serialu zblednie za sprawą źle dobieranych ról. Wydawać by się mogło, że taką właśnie drogę obrała aktorka szczególnie w świetle swojego występu w remake'u horroru Mgła (inna mgła od tej Stephena Kinga), który okazał się klapą (patrz archiwum).

Niebawem jednak do kin trafi ekranizacja bestseleru Karen Joy Fowler pt. Klub Jane Austen i wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będzie to bardzo dobra adaptacja. Maggie ma zatem szansę znów zabłysnąć, tym razem w roli Allegry - członkini klubu (w większości) kobiet, które spotykają się by omawiać twórczość ich ulubionej autorki Jane Austen. W ciągu sześciu miesięcy w ich życiach zagoszczą romanse, małżeństwa poddane zostaną próbie, będzie również miejsce na prawdziwą miłość.

Wbrew pozorom jest to bardziej dramat niż romans, w każdym razie mieszanina. Reżyserią i adaptacją powieści na język filmowy zajęła się Robin Swicord, ceniona autorka scenariuszy znana między innymi z filmów Totalna Magia z Nicole Kidman i Sandrą Bullock oraz Wyznania gejszy z Ziyi Zhang i Kenem Watanabe. Zachęcam was do obejrzenia trailera Klubu Jane Austen dostępnego z polskimi napisami na YouTube - roswellpl. Zapowiada się ciekawe kino. Premiera filmu w USA: 21 września 2007.

archiwum: Klub Jane Austen - 30.10.2006, Mgła - 21.9.2006

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I reokcn you are quite dead on with that.
~4DdsAoJ1

Kiedyś ludzie się ścigali kto pierwszy napisze komentarz do newsa. Miejmy nadzieję, że niedługo to się znowu zacznie. :)

Ale tym razem to ja byłem pierwszy! ;P
Kwiat_W