Nowości

:: Mgła - William Sadler w adaptacji dzieła Stephena Kinga

 3.9.2007 | Olka
Prace nad ekranizacją Mgły Stephena Kinga, dobiegły niemal końca. Premierę filmu ustalono na 21 listopada 2007. Do tego czasu prowadzone będą jeszcze końcowe prace związane z efektami specjalnymi. Na dzień dzisiejszy zakończono już zdjęcia na planie, a kilka dni temu w sieci zadebiutował trailer promujący Mgłę, którego wersję z polskimi napisami możecie zobaczyć zaglądając na nasz profil YouTube – roswellpl.

Jest to już trzecia ekranizacja powieści Stephena Kinga, którą wyreżyseruje Frank Darbont i w której wystąpi William Sadler. Poprzednie dwa tytułu Skazani na Shawshank oraz Zielona mila zdobyły wiele nagród i wyróżnień na stałe wpisując się do historii kina jako filmy, które trzeba obejrzeć.

Nad ranem, po silnej burzy miasteczko Maine zalega mgła. Grupa ludzi uwięziona w przydrożnym sklepie wkrótce odkrywa obecność przerażających stworzeń, które przedostały się na Ziemię z innego wymiaru. Gdy świat dookoła nich stopniowo zamienia się w piekło, przerażeni mieszkańcy próbują przetrwać Apokalipsę.

archiwum: 24.2.2007

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

At last! Someone with real exretpise gives us the answer. Thanks!
~3RqmyKCnoq

Great thgikinn! That really breaks the mold!
~K8DjqFy1VrSh

Genialny plakat.
mithrandir

Az zwiastun jak zwykle ciekawy.... :P
ALEX_WHITMAN

Czytałem. jedno z najlepszych dzieł Kinga...
ALEX_WHITMAN