Nowości

:: Harold Perrineau 28 tygodni później

 1.9.2007 | BAKLO
W piątek 31 sierpnia na ekran naszych kin wszedł film 28 tygodni później z Haroldem Perrineau w jednej z ról. Harold znany nam jest z roli w Zagubionych, gdzie w pierwszym i drugim sezonie wcielił się w rolę Michaela Dawsona i będzie się w nią wcielać także w sezonie czwartym.

28 tygodni później to brytyjsko-hiszpańska kontynuacja horroru 28 dni później. Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać, ale przyszłość świata znów staje pod znakiem zapytania, gdy w Londynie pojawia się nosiciel wirusa i epidemia wybucha na nowo. - tak na film zaprasza nas dystrybutor filmu, firma Imperial CinePix.

Harold Perrineau wciela się w filmie w rolę Flynna, pilota amerykańskiego śmigłowca wojskowego. 28 tygodni później to ostatni, od czasu Zagubionych film Harolda, chociaż w najbliższym czasie do kin trafią także inne produkcje z jego udziałem.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

so if u ask me i did hate this mechael all the time i mean the story if it would be like prsoin break wouldnt let him go without paying him back wat he did done i mean the guy did kill 2 people and did pissed life of all the people becouse he just wanted his ugly son that he even didnt know somthing about him????the point is at all if he never saw hes son how comes that he now care about his son like mad even it was the mother she wouldnt care so much about the child,and if u ask if u dont like it dont watch lost i would answer i just do it becouse i dont have to pay a cent for it and i just want to c wat happen to my lovly (and only) character sawyer jack and micheal and the juliet r such stupid charecters that are soooo UNREAL
~dDxzKuDbIuWcCM

Amen. Who would want this sh ..hole.we've let those can do the most damage, do! Silenced those who could help. fiaeld to help those who where able and stood by watching (myself included) as it happen again and again.
~mczrTunbpNoUQnulR

I feel so much happeir now I understand all this. Thanks!
~jAJQtIIxgKxcebnYgyC

Pytałam o to dzwoniąc do TV4. Powiedziano mi, że planują 3 serie, ale na razie pewna jest tylko 1. Reszta zależy od oglądalności.
Olka

W ŚS napisali że będą 3 serie Roswell ;]
justynka__

Olka, nie podzielam opinii. Pierwsza część - super - a ta jest zbyt... hm.. techniczna... brakuje iskierki z pierwszej części, ale początek był super :)
ALEX_WHITMAN

Miałam okazje obejrzeć film. Bardziej podobało mi sie "28 dni później", ale to pewnie ze względu na Cilliana Murphy'ego. Ogólnie jednak nie przepadam za tą tematyką filmów, ale 28 dni później oglądało sie nawet nieźle. "28 tygodni później" trzyma poziom, ale to jedynie powtórka z rozrywki. Można obejrzeć, ale wiele stratni nie będziecie pomijając sequel.
Olka