Nowości

:: Denny i Izzie

 31.8.2007 | alex
Witam wszystkich. Wiem, że mój news jest nie na miejscu, ponieważ news Olki jest wymiatający, po prostu... WOW. Jednak, że mam teraz czas, to mam nadzieję, że rozumiecie.
Ta fotka w sam raz pasuje do mojego do mojego newsa. Dlaczego? Bo będę właśnie pisał o Nich. Tak jakby...

Dziś o 21.00 na Polsacie (po raz kolejny) Tata i małolata z młodziutką Katheriną Heigl. To taka rozgrzewka przed pierwszym sezonem :)

Denny Duquette grając w Grey's Anatomy, w międzyczasie grał też rolę w serialu Supernatural, którego tytuł w Polsce przetłumaczono na Nie z tej ziemi (sic!). W skrócie Denny (prawdziwe dane - Jeffrey Dean Morgan), gra ojca dwóch chłopaków...Nudno się zaczyna? Heh, to czytajcie dalej. On (jako John Winchester) i jego dwaj synowie (oczywiście przystojni) zabiją demony, wilkołaki, strzygi itp. Takie X-files dla relaxu. Osobiście polecam.
Postać, którą Denny gra pojawi się w najbliższych dwóch odcinkach. Pierwszy poleci 6 września, w czwartek o godzinie 22:10.

UWAGA. W najbliższy wtorek POLSAT puści przedostatni odcinek drugiej serii Grey's Anatomy. Sceny, które wtedy sie rozegrają, zaważą na akcji 3 sezonu!!!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I just don't get all this complaining from Roswell redeisnts. The bottom line is that Roswell High School is projected to be overcrowded, some of these student have to move to relieve that overcrowding. Because busing students across 400 is undesirable, and because the redistricting on the east side of 400 took place only a short time ago, there is no place for the Roswell students to move to, but to Milton High School. Milton is also overcrowded, but the new Bethany Bend High School will relieve that, creating the capacity needed.
~LYjtNO5U

Poza Prison Breakerem żadnego z tych seriali nie kojarzę :/

Dzięki za cynk o GA, ostatnio zdarzyło mi się przegapić kilka odcinków, a gdybym i tego nie obejrzał to bym sobie tego nie darował.
Kwiat_W

P.S. Zapomniałam jeszcze, że TVP poszło na całość i zakupiło kolejne dwa doskonałe seriale. "House M.D." oraz "My name is Earl". Pierwszy o lekarzach, a jakże, ale w zupełnie nowej odsłonie. Gł. bohater jest człowiekiem z wadami ma bagaż problemów, jest opryskliwy i nie do zniesienia, ale jest świetnym lekarzem, więc pozbyć się go nie mogą. Natomiast przypadki medyczne traktuje, jak sprawy kryminalne. "My name is Earl" to serial o nawróconym moczymordzie.
Olka

Ja śledzę wszystkie nowości serialowe i filmowe. Cieszę się, że Duchovny powrócił. I to w jakiej formie?! ;) Niestety obecnie ciężko się w coś wciągnąć. Ewentualnie Mad Man. Niektórzy lubią Burn Notice, ale jakkolwiek uwielbiam historie a'la Jason Bourne, tak ten serial nie przypadł mi do gustu. Z zapałem za to czekam na Dextera, który zdecydowanie jest moim ulubionym i za miesiąc wróci z drugim sezonem, o czym nie omieszkam wspomnieć w newsach, bo jedną z głównych ról gra tam agentka Topolsky :) Oczywiście na liście są i Herosi. Ciekawi mnie też nadchodząca 3 seria Prison Breaka, ale raczej ją obejrzę z przyzwyczajenia niż zamiłowania, bo serial zdecydowanie się pogorszył. A za 27 dni nowa seria GA :]
Olka

Witam ekipę redakcyjną.
Dla Mnie Supernatural jest OK. A Denny pojawił się ostatnio w odcinku :)

TSCC - zobaczę....

A widzieliście Californication? Z Davidem Duchovnym... Ale zajefajny serial... :)
ALEX_WHITMAN

MNie supernatural zupełnie nie wciągnął mimo efektów specjalnych. Miłośnikom błysków i akcji polecam za to "The Sarah Connor Chronicles". Jeffrey Dean Morgan co prawda w serialu się nie pojawia, ale w pilotowym odcinku mogliśmy obejrzeć Nicka Wechslera... w roli szeryfa :D No proszę, jakoś nigdy nie byłam mega fanką Terminatora ale TSCC zdołało przykuć moją uwagę.
Olka

Wprawdzie Supernatural mnie jakoś nie wciągnął, chociaż to rzeczywiście takie młodsze wydanie X-files, ale ostatnio skacząc po programach natknąłem się na jeden z odcinków tego serialu i chyba już w nim także pojawił się Jeffrey Dean Morgan :).
baklo