Nowości

:: Zagubieni 3 od 6 września, 30 sierpnia specjalny odcinek

 22.8.2007 | BAKLO
Pojawiają się już powoli jesienne ramówki polskich stacji. TVP 1 ogłosiła, że trzeci sezon Zagubionych ponownie zagości w czwartkowe jesienne wieczory na ekranach naszych telewizorów. Pierwsze 2 odcinki nowej serii już 6 września o 20.20 i 21.15. Tak TVP zaprasza na swoich stronach na emisję kolejnego sezonu serialu: Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, kim są „inni” i czy wyjaśni się tajemnica wyspy? Tego wszystkiego dowiecie się z trzeciej serii serialu.

Natomiast tydzień wcześniej zostanie wyemitowany specjalny odcinke Lost - zapowiedź trzeciego sezonu serialu. Zagubieni: opowieść o przetrwaniu jest podróżą przez pierwsze dwa sezony serialu i swoistym przypomnieniem losów rozbitków. Tym razem widzimy ich losy przez pryzmat Henry'ego Gale'a, który jest tu narratorem. Swoją opowieść zaczyna od przybycia Desmonda na wyspę.. Emisja specjalnego odcinka w czwartek 30 sierpnia o 20.20 w TVP 1.
Źródło: TVP.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Wow…..I really appreciate this post. I’ve been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You’ve made my day! Thank you again! “That which does not kill us makes us stronger.” by Friedrich Nizeescht….
~hpzQiRgop

How beautiful.I don't have a Lens Baby, but our yard does have azeaals and little PJMs. When they start to come into bloom likely early next month here in Chicago you've given me a new way to look at them. I can't wait!
~5d7A4wMDIKZ