Nowości

:: Nowe twarze w Zagubionych

 21.8.2007 | BAKLO
Czym bliżej jesieni, tym coraz częściej pojawiają się plotki dotyczące nowych aktorów, którzy pojawią się w serialach w kolejnych sezonach. Niestety wiele takich informacji ma formę plotek, dlatego do tego typu wiadomości trzeba podchodzić początkowo z rezerwą.

Ostatnie informacje mówią, że do obsady Lost dołączy Ken Leung, który dał się poznać widzom m.in. w ostatnim sezonie serialu Rodzina Soprano, a także w superprodukcji X-Men: Ostatni bastion oraz thrillrze Piła. Aktor pojawi się w produkcji w nowym sezonie, którego emisja rozpocznie się w lutym 2008 roku. Zagra genialnego matematyka i uzdolnionego analityka, który posiada szeroką wiedzę z wielu dziedzin nauki..

Nie potwierdziły się natomiast wcześniejsze informacje dotyczące Petera Stormare znanego ze Skazanego na śmierć i Kristen Bell znanej z serialu Weronika Mars. Oficjalnie już wiadomo, że nie dołączą oni do obsady Zagubionych. Kristen Bell przyjęła bowiem propozycję roli w drugim sezonie Herosów, a jedną z przyczyn odrzucenia posady w Lost była niechęć do przeprowadzki na Hawaje, gdzie kręcony jest serial. Niewykluczone jednak, że aktorka pojawi się w serialu w przyszłości, bowiem rola dla Bell została już podobno szczegółowo zaplanowana.
Źródło: Wirtualna Polska, Onet.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

That's the best asnewr of all time! JMHO
~ZUQaPUKT