Nowości

:: Lie to Me - co nieco na temat filmu z udziałem Nicka Wechslera

 20.8.2007 | Olka
Nick Wechsler nie należy do najpopularniejszych aktorów, dlatego nie jest łatwo znaleźć jakichkolwiek informacji na jego temat. W maju informowaliśmy o tym, że zaangażował się w pracę nad filmem Lie to Me, ale właściwie oprócz fabuły pozostawaliśmy w ciemnościach. Trzy miesiące później w sieci można nadal znaleźć jedynie szczątkowe informacje, ale jest już nieco lepiej.

Przede wszystkim zmieniono adres oficjalnej strony filmu na www.lietomemovie.com. Na MySpace założono profil promujący film. Jak na razie oba adresy świecą pustkami, ale jeśli chcecie pozostawać na bieżąco to właśnie tam znajdziecie najświeższe informacje, kiedy takowe będą dostępne. Polecam stronę Brandona Rougha – www.brandonrouth.com – który również gra w Lie to Me, a na swojej witrynie co jakiś czas informuje o postępach w produkcji.

W sieci pojawiła się nowa grafika związana z filmem, która towarzyszy również temu newsowi. Jej większa (choć niewiele) wersja dostępna jest pod adresem www.lietome.de.

Natomiast na NickWechsler-Online zamieszczono screencapy fragmentu Lie to Me, na których widać Nicka. Niestety nie są najlepszej jakości. Ponadto w galerii tejże strony dostępne jest zdjęcie całej ekipy oraz obsady pracującej przy produkcji. Może komuś uda się odnaleźć na nim roswellowego Kyle’a :)

Szczegóły dotyczące fabuły oraz nazwiska ludzi odpowiedzialnych za film znajdziecie w archiwum newsów.

archiwum: 12.5.2007

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You've really captured all the esaetnisls in this subject area, haven't you?
~TcKmOjPfCOwG

To serial emitowany o 20:10 na tvn7 w poniedziałki. Powtórki odcinków we wtorki o 8 rano.
Olka

a gdzie ci "Tajniacy" lecą?i o której?
~suz

A tymczasem dziś w "Tajniakach" znów wystąpiła Emily. Jak ona ślicznie gra prostytutkę ^_^
Graalion

Już nie mogę się doczekać filmu z moim Kochanym Nickusiem. :] Dzięki za info. :)
*Tess*