Nowości

:: Whisper - nowy trailer

 18.8.2007 | Olka
Kiedy 10-letni David - syn zamożnego i znanego bywalcy salonów zostaje uprowadzony, jego oprawca Max Harper wraz ze swoim wspólnikiem zapewniają, że będzie to "zwyczajne" porwanie w zamian za duży okup. Mężczyźni nie wiedzą jednak, że nieśmiały i skryty David ma swój własny plan i w tajemniczy sposób potrafi wykorzystywać umysły innych ludzi. Wkrótce Max pożałuje, że w ogóle porwał chłopca, pożałuje nawet, że kiedykolwiek o nim usłyszał.

Od pewnego czasu w internecie krąży zapowiedź thrillera z udziałem Josha Holloway’a pt. Whisper. Niedawno pojawił się kolejny trailer promujący film i to właśnie jego wersję z polskimi napisami możecie obejrzeć na naszym profilu YouTube – roswellpl.

Przy okazji chciałam wszystkich zachęcić do subskrypcji naszego kanału na YouTube. Może to zrobić każdy zarejestrowany użytkownik YouTube klikając pomarańczową ikonę z napisem "Subscribe", która widoczna jest po prawej stronie któregokolwiek z wrzuconych przez nas trailerów. Na naszym profilu pojawiają się klipy, zapowiedzi i trailery do filmów, o których piszemy na roswell.pl natomiast z różnych powodów nie zawsze wspominamy o tym, że coś nowego tam wrzuciliśmy (np. jest to trailer do filmu, który na rynku jest już od dawna, albo kolejna zapowiedź filmu, o którym pisaliśmy tak często, że nie ma sensu znów o tym wspominać itd.). Dzięki subskrypcji niczego nie przegapicie.

archiwum: 15.5.2007
źródła: Grupa Hatak - trailers,

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Part of being a good agency is having a wece-luratld list of clients. The fact that they have Ramshackle Glam mixed up in there with true A-listers like Altamira and The Glamourai makes them look like they just cobbled a roster together just to say “Hey NYT!!! We have an agency!!! Write about us!!!”
~1cZPEa6yau

"Most Democrats aren’t &#;2808anti-White.ࢭ Hoa anyone can read the crowing of certain Democrats after the last electiom, and say this with a straight face, beats me.
~4sA8xShJaPl

I can't hear antynihg over the sound of how awesome this article is.
~Sj5KrFpybPjD

W hotelu spędziliśmy z mężem cuonwdy weekend w 15 rocznicę ślubu. Widok dosłownie zapierający dech w piersiach, pełen wrażeń podjazd pod gf3rę, by znaleźć się "na dachu świata", prz...
~ag6ojzD4nVjA

Obejrzałam, subskrybowałam już dawno, a film zapowiada się ciekawie ;)
megg