Nowości

:: Szorty #20

 16.8.2007 | Olka
Jason Behr - w dwa tygodnie od daty premiery D-War w Korei, film nie schodzi ze szczytu listy boxoffice. Kiedy film trafi do Polski nadal nie wiadomo, aczkolwiek pojawiły się pogłoski, że prawa do jego dystrybucji wykupiła firma Monolith. Staramy się potwierdzić tę informację.

Brendan Fehr | Adam Rodriguez - 24 września CSI Miami powraca na antenę w nowym 6 sezonie. Oczywiście mam tu na myśli stacje amerykańskie. Jeśli chodzi o Polskę, to jesteśmy nieco w tyle i musimy się póki co zadowolić drugą.

Zagubieni - potwierdzono już, że po jedno sezonowej nieobecności Harolda Perrineau w serialu Lost, aktor ponownie wcieli się w postać Michaela Dawsona. Szczegóły jego powrotu nie są jeszcze znane. Do obsady najprawdopodobniej dołączy także Peter Stormare znany z roli więźnia Johna Abruzziego w serialu Prison Break: Skazany na śmierć. Jego postać również jest owiana tajemnicą, ale w przypadku Zagubionych zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Apletanrpy this is what the esteemed Willis was talkin' 'bout.
~X6NOWMx1PL

So glad you liked it, Anne, I’m sure you will enjoy Rook. Reviews are a very personal view, and I notice that I tend to focus on checratars – for me they are as important as the story.
~aRyNCwPJ

That's cleared my thoughts. Thanks for cobutintring.
~PXPWpD8OpD

Oby i ten film z Jasonem wszedł do naszych kin :)
~W.

Moja ulubiona postać z PB to był Abruzzi :D z tym swoim cynicznym "bocznym" uśmieszkiem. ;)
Beauty_Has_Come