Nowości

:: Polska premiera drugiego sezonu Lost na DVD 18 września

 14.8.2007 | BAKLO
Trochę się zmieniło od czasu, gdy ostatni raz pisałem o polskim wydaniu drugiego sezonu Lost na DVD. Zmianie uległ wygląd serwisu www połączonych firm Imperial i CinePix, a w nim pojawiły się zmienione informacje o oczekiwanym przez nas drugim sezonie Zagubionych w wersji DVD.

Zgodnie z przypuszczeniem poprzednia data premiery, czyli 24 kwietnia, okazała się nierealna, czego w zasadzie można było się spodziewać obserwując wcześniejsze poczynania firmy Imperial i wielomiesięczne opóźnienia polskich wydań DVD filmów, a przede wszystkim seriali. Nowa data premiery pakietu 7 DVD Lost: Zagubieni - Sezon 2 to 18 września 2007. Miłą niespodzianką jest jednak fakt, że tym razem będzie to wydanie 7-dyskowe, a nie jak poprzednio 5-dyskowe. Tym razem 6 dysków będzie zawierać 24 odcinki serialu, a na dysku nr 7 dostanie (uwaga!) dodatki :). Będą to m.in. relacje z planu, niewykorzystane sceny i wpadki, pogrupowane w 3 fazy. Ze szczegółami można się zapoznać na stronie firmy Imperial CinePix.

Bez zmian pozostał jednak dźwięk - w wersji z lektorem nadal będzie to stereo, a pełnię możliwości naszego kina domowego wykorzystamy dopiero wybierając oryginalną ścieżkę dźwiękową i polskie napisy. Miejmy nadzieję, że obecnie podawana data premiery jest ostateczna - 18 września 2006 do sklepów trafił pierwszy sezon Lost w polskiej wersji, więc może Imperial przywiązał się do tej daty. Niczego jednak jak zwykle w tym przypadku nie można być pewnym, bo niektóre sklepy internetowe jako datę premiery podają 4 września, a w opisie widnieje wykaz tylko 6 krążków DVD.
Za informacje podziękowania dla *Tess*.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

1afMashaa Allaah Taaa.rakallabh!!!aA&L caadi ma tihiin waxaan aad ula yaabay sida aad ugu dubaysaan labada qaado. horay ma u arkin. aad ayaanan uga helay waayo ani fuley aan ahay waxaan ka cabsoodaa saliida kulul inaa faraha la galo oo aan ku gubto. Walaaladeey! Allaah kheyr aan lasoo koobi karin ha idinku manaysto. Alla macakum. Salaamullaahi calaykum waraxmatuhuu wabarakaatuhu.10a
~UoAfuLXb

Witam.Mam problem z Windows Mobile 6.5.3 . Visual Studio 2008 mi go nie widzi.Jedynie wtysszko dobrze się z integrowało do wersji Windows Mobile 6.5 USA.Jaka może być przyczyna ? Dodam jedynie, że 6.5.3 instaluje się poprawnie, lecz nie jest widoczny w Visual Studio 2008.Pozdrawiam.
~fAaLvHofKrbxLbG

A no tak, masz rację...jeszcze przesyłka. Ale może w sklepach będzie mniej więcej jak 1 seria...? Chociaż nie...bo 2 płyty więcej... Masz rację Baklo chyba 180-190 to ta cena...Niestety...
*Tess*

No fakt, o cenie nie napisałem, ale nic się nie zmieniło. Będzie tak jak zawsze, czyli w granicach 180-190 zł (nawet na allegro dochodzą chyba koszty przesyłki?).
baklo

Jeszcze informacja dotycząca ceny. ;) Myślę że będzie to ok. 170 zł. Na Allegro już można zamówić w przedsprzedaży. :) Ja już się nie mogę doczekać tego boxa. :D
Pozdrawiam wszystkich! :)
*Tess*