Nowości

:: Zew krwi już w polskich kinach

 7.8.2007 | BAKLO
Zgodnie z planem, a więc 3 sierpnia wbrew wcześniejszym wątpliwościom do polskich kin wszedł film Zew krwi (org. Skinwalkers), w którym w głównej roli możemy zobaczyć Jasona Behra. Film można obejrzeć kilka razy dziennie m.in. w Multikinie.

Tak polski dystrybutor filmu, czyli firma Monolith zaprasza nas do kina: 12-letni Timothy i jego matka podczas nocnego spaceru natrafiają na walkę dwóch gangów wilkołaków. Jeden z nich porywa się z atakiem na chłopca, drugi - staje w jego obronie. Incydent ten stanie się punktem zwrotnym w życiu Timothy'ego. Wkrótce dowiaduje się on, że gang, który stanął w jego obronie, składa się z jego krewnych.. Jason Behr wciela się w postać Vareka.

O trailerze filmu pisała już kiedyś Olka. W jej wcześniejszych newsach znajdziecie też wiele informacji o tym horrorze. Za informację podziękowania dla Mili.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

each country is different and had different circumstances going into the crash--but none found &q&um;stitulosuquot; any use in extracting themselves from the mire. And that's the real point here, isn't it."That really hasn't been shown. What you'd need to show that is examples of comparable countries (i.e. developed) who implement austerity measures during the same time period and saw real increases in their growth.
~iw8qhSDt

Mike,I listened to both pod casts, and auothlgh I didn't hear the comments from the listener forum about podcast No.2,it must have been a sh*t-storm in a teacup,because I didn't hear any "tone" at all.It just appeared to be a good old honest chat to me.And what's wrong with a little "confusing self-examination" now and then.I say don't remove these pod casts.If people have a problem with them,it's their problem.You're only human and expressing the world through your eyes at the time you make those comments,and I see nothing for you to be apologetic about.P.S. I like Red Pill Junkie's comment above,if I had to write myself a mission statement,that would just about sum it up,at this point in time.
~4QfgYLnb1

Obejrzałem. Dość słaby. Nie wart ceny biletu.
Graalion

A więc mówieie, że nawet jego wspaniała gra filmu nie ratuje? :>
Kwiat_W

W Filmie dostał 2 gwiazdki... Jestem w szoku, że aż tyle, bo widziałam Skinwalkers i jak kocham Jasona, tak tego filmu mu nie wybaczę ;)
Olka

Aż tak mnie to nie dziwi... ;P
megg

kurcze ma bardzo słabe recenzje :/
ALEX_WHITMAN