Nowości

:: Szalony weekend w HBO

 26.4.2007 | BAKLO
W HBO w ciągu najbliższego miesiąca będzie można kilka razy obejrzeć jeden z ostatnich filmów z udziałem Brendana Fehra, a konkretniej komedię The Long Weekend. Premiera dziś o 20:10.

Film to zabawna historia dwóch zupełnie różnych braci: spokojnego, ułożonego Eda (Brendan Fehr) i zwariowanego Coopera (Chris Klein). Ed jest w podbramkowej sytuacji, jeśli w ciągu 48 godzin nie wymyśli dobrej kampanii reklamowej, może pożegnać się z karierą w branży. Cooper ma jednak wobec niego inne plany. Uważa bowiem, że braciszek za dużo pracuje i nie korzysta z uroków życia młodego mężczyzny. Postanawia więc znaleźć mu dziewczynę, z którą spędzi upojną noc... W The Long Weekend w małej rólce występuje także Evangeline Lilly "grając"... zwłoki :).

Film nie trafił w Polsce do kin. Został jednak wydany na DVD pod koniec 2005 roku. Kto jeszcze tego filmu nie widział, jest teraz ku temu świetna okazja. Powtórki Szalonego weekendu przewidziano w przyszłym miesiącu w HBO (05.05 o 00:50, 16.05 o 02:30 i 22.05 o 23:50) oraz w HBO2 (28.05 o 21:00). Za informację podziękowania dla Mili!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

no, eric is not going to die, if you watch the preview slwoly, there's a scene where sookie is running out of fantasia in the daylight carrying a silver chain.. i think she'll kill russell with it and saves eric!!! yehey!!!! there's still hope for sookie and eric hook-up!!!
~ZFIHigzsHFPg

Big help, big help. And supleratvie news of course.
~EERFusvk

w ŚS jest o Roswell ;]
~justynka

Ja też nie mam... :( A Lilly gra ciekawą postać... :P

PS. Co z Lost 2 na DVD? Na stronce Imperial nie ma już zapowiedzi... Co jest? :/
*Tess*

Niestety ja też nie mam HBO ;)
Beauty_Has_Come

Szkoda ze nie mam HBO :(
*WeRoNiKa*

Zajebiste ty filmy:D KOCHAM ROSWELL !!!!! :):)
~-WALKER=

jejku ale ja tu dlugo nie wchodzilam... Ale milo sie tu znowu pojawić
~majandra_