Nowości

:: Seriously

 23.4.2007 | alex
Doczekałem się małego ochrzanu od Olki (zaraz ochrzanu, ja to wszystko z dobrego serca robię, dla naszej fanowskiej braci :D - dop. Olka) za to, że nic nie piszę... Bo pamiętam, że mam pisać, chcę pisać, ale ja zawsze jestem krok do przodu i nie chcę wam psuć przyjemności oglądania... Seriously :)

No właśnie... Moje ulubione słówko z serialu :) A powróciło ono z porażająca mocą w specjalnym odcinku Special Every Moment Counts.
Chyba nie trzeba tłumaczyć tytułu. Po prostu odcinek zawierający to co kochamy w Grey's Anatomy.
Przestrzegę, że jeżeli ktoś nie oglądał na bieżąco, to niech lepiej nie ogląda, aczkolwiek na YouTube znajdziecie ten odcinek pocięty na części. Dla ułatwienia części z tego odcinka są opisane np. Seriously.

Jak wam idzie oglądanie II serii?
Stwierdzam, że godzina to rozbój w biały dzień (lub noc), dla serialu o takiej randze. Mimo to gorąco zachęcam do oglądania, albo też do zaopatrywania się w odcinki z internetu :)

Pamiętajcie! Ściąganie jest dozwolone, tylko udostępnianie jest karane!

No i stwierdzam na koniec, że Grey's Anatomy w swojej kategorii bije innych na głowę... Seriously.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Niestety to prawda, że zawsze jak juz jest w ramówce coś interesującego, to albo wszystko na raz i wybierać trzeba albo emisje po nocach - ja mam co rano zajęcia i dla mnie niestety nie wchodzi to w grę, więc odpuszczam, choć chciałabym popatrzeć ;)
Trudno, może trafię na powtórki kiedyśtam ...
Beauty_Has_Come

Tak, ta tendencja jest dla mnie zadziwiająca- jakby za wszelką cenę chcieli zarobić jak najmniej, nie rozumiem... Czyżbym wyczuwała aluzję do pory emisji OC? :/ Ja jestem codziennie na uczelni o tej porze, więc zostaje mi dvd...
megg

Pora emisji GA jest okropna! Zresztą nie tylko GA, bo zarówno Polsat jak i TVN mają ostatnio tendencję do puszczania znanych i lubianych seriali (a w zasadzie hitów) o jakichś dziwnych porach - albo rano o 6 rano, albo ok. 14-15, albo po północy! Zgroza - przecież normalni ludzie nie są w stanie tego oglądać, bo albo są w szkole/na uczelni/w pracy, albo już/jeszcze śpią!
baklo

ja nie oglądam ga, za późno, ale II sezon już mam za sobą, teraz jestem już na III :P i muszę powiedzieć, że są świetne :)
stokrotka

Pierwsza zasada Gosi-najpierw przyjemność, potem obowiązek ;P A wczorajszy (dzisiejszy??;/) odcinek był cudowny! :)
megg

Ja nie ogladam, uczelnia mnie wzywa z samego rana i niestety wybieram to co wybrac należy :(
Beauty_Has_Come

W środy mam zajęcia od ósmej rano!! Ale dla Grey's mogę się poświęcić ;) Tyle czekałam, zresztą, warto się nie wyspać raz w tygodniu :D
megg

Ja oglądam GA, choć też uważam, że pora okropna. Ale 2 seria strasznie mi się podoba, czekałam na kupę czasu, bo specjalnie nie ściągałam, i nie żałuję. :)
~Agatka