Nowości

:: Speed Racer - Matthew Fox w filmie braci Wachowskich

 19.4.2007 | Olka
Matthew Fox dołaczył do obsady filmu Speed Racer. Obraz stanowi adaptację klasycznego anime z lat 60. Bohaterem opowieści stworzonej przez pioniera gatunku, Tatsuo Yoshidę, jest młody kierowca wyścigowy o imieniu Speed, który jest posiadaczem niezwykłego, zaopatrzonego w mnóstwo gadżetów samochodu Mach 5.

Główną rolę otrzymał Emile Hirsch. Christina Ricci zagra Trixie, lojalną i odważną dziewczynę rajdowca. W projekcie wystąpią również John Goodman i Susan Sarandon, którzy wcielą się w rodziców Speeda. Australijczyk Kick Gurry ma zagrać Sparky'ego, mechanika Speeda. Matthew Fox wcieli się natomiast w rywala głównego bohatera, znanego jako Racer X.

Reżyserią zajmą się bracia Wachowscy. To oni są również autorami scenariusza. Premiera przewidziana jest na 9 maja 2008.

źródło: wp.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You get a lot of respect from me for writing these helpful arclites.
~CsVCELpWwW

Poczekamy to zobaczymy co z tego wyjdzie :) 3mam kciuki w każdym bądź razie :)
Tess

Nie jestem entuzjasktą filów o super autach i ich odważnych kierowcach i nawet obsada mnie nie zachęci, choc lubię bohatera Foxa z Lost. :)
Beauty_Has_Come

Heh, film na podstawie "Speed Racer'a". Tyle jest wspaniałych anime, a oni biorą ... to. No, ale kto wie. Sądząc po trailerze "Transformers", i słaby pomysł mozna przekuć na całkiem niezły film. A tutaj mamy doczynienia z niezła obsadą.
Graalion