Nowości

:: The Least of These - Isaiah Washington

 18.4.2007 | Olka
Isaiah Washington (Preston Burke z Chirurgów), zagra główną rolę w niezależnym thrillerze The Least of These w reżyserii Nathana Scogginsa, który napisał również scenariusz do filmu.

Washington wcieli się w postać księdza powracającego do katolickiego liceum, w którym niegdyś sam się uczył, a w którym padł ofiarą molestowania seksualnego. Jak się okaże będzie on zastępował zaginionego nauczyciela, który w podobny sposób jak niegdyś gł. bohatera, wykorzystywał uczniów w wyniku czego został najprawdopodobniej zamordowany przez jednego z nich.

Zdjęcia do filmu rozpoczną się w czerwcu tego roku w Los Angeles.

źródło: MovieWeb.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Great answers, Barb and Vicki. I think I would only add that you should read as many chl3;ren&#i9ds books as you can, in as many genres. Notice what you like about them, what you don't like. Notice which formats feel best to you. (Get to know the formats, too.) Notice which publishers seem to like which kinds of books (though this can get outdated pretty quickly). Read, read, read, and you will absorb so much. And yes, SCBWI is a great resource, and other writers who are good critiquers are golden.
~Jjo1h5fgV

Kewl you sohuld come up with that. Excellent!
~BYIXhpgcLzwL

exa aktor, super facet i wogle
~